Jesse Voet

Swim to Fight Cancer | Nijmegen

Ik kom in actie voor Fight cancer

Dit jaar kom ik weer in actie! Dit jaar zwem ik niet alleen, maar samen met een clubgenoot. Beide hebben we een familielid die deze ziekte heeft. We gaan 3 km zwemmen om zoveel mogelijk geld bij elkaar te zwemmen. Doneer jij ook?

Om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. Sponsor mij en help daarmee Fight cancer met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Fight cancer en ik zijn jou heel erg dankbaar. 

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

My Updates

oma Thea

Monday 28th Jul
Dit is mijn oma. Helaas ken ik haar niet. Zij is in 2012 overleden aan de gevolgen van longkanker. Mijn oma kreeg als eerste de diagnose borstkanker. Toen ze dit traject had afgerond. Kreeg ze niet veel later klachten. Voor de zekerheid werd alles weer gecheckt en bleek ze uitgezaaide longkanker te hebben. Helaas konden ze niets meer voor haar doen. Ze heeft toen nog een chemotraject gedaan om wat extra maanden bij haar familie te zijn. Ze wist namelijk dat ze bijna oma werd van mijn grote nicht en dat wou ze nog heel graag mee maken. Ze heeft nog 3 maanden van haar kleindochter genoten😍

Thank you to my Sponsors

5,89

Wim Roelofs

10,89

Annemieke

Goed bezig Jesse! Heel veel succes

10,89

Ien Van Hulst

Veel succes Jesse! Hartelijke groet, Ien van Hulst

10,89

Cocky Van Hulst

Jesse en Nynke, veel succes en veel zwemplezier! Mooie actie!

30,89

Oma

Succes mer zwemmen. Oma

5,00

Carin

Succes Jesse!!

7,00

Annie Roelofs

20,89

Opa Bert

Je bent een topper. Opa Bert

5,89

Boris Hekker

Succes Jesse!

10,89

Frans,manon,ralph&norah

Super dat je dit doet Jesse je bent een topper succes 🍀

10,89

Dimitri

Gogogo Jesse!

15,00

Amarins

Succes Jesse!

10,89

Willem Roelofs

Dank Jesse voor je inzet!

1,89

Bianca Van Ringelestijn

Topper!

5,89

Frederike

Veel succes!!!

10,89

Familie Jurriens-geneuglijk

Super goed Jesse!

10,89

Suzanne Van Os-wolters

Kanjer(s)!

5,89

Anonymous

10,89

Peter Boumans

Zet hem op Jesse

5,89

Ramona Moorman

10,89

Yannick Liesker

Succes Jesse!🍀

20,89

Ouders

Je bent een topper!

Show more