Bert Jooren

Swim to Fight Cancer | Nijmegen

Waarom ik zwem: voor hoop, voor mijn vader, voor verandering

Een jaar verder, en weer heeft de rotziekte kanker ons leven binnengewalst.
Mijn vader heeft net zware behandelingen tegen slokdarmkanker achter de rug. Voor de derde keer vecht hij tegen een vorm van kanker. We hopen dat chemo en bestraling hun werk hebben gedaan, maar de onzekerheid blijft. Het is hartverscheurend om te zien hoe deze ziekte zijn lichaam sloopt.

Daarom kom ik op 7 september in actie tijdens Swim to Fight Cancer in Nijmegen. Ik zwem voor mijn vader. Voor alle vaders, moeders, broers, zussen, vrienden—voor iedereen die met kanker te maken krijgt. Want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland deze diagnose.

Sponsor mij en help Fight cancer met het financieren van cruciaal onderzoek.

Elke euro draagt bij. Samen kunnen we het verschil maken. Fight cancer en ik zijn jou enorm dankbaar. 💪

Groeten, Bert

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

Thank you to my Sponsors

20,89

Martijn Van Den Berk

Succes Bert! Goed bezig en top dat je je zo inzet!

5,00

Michiel Schut

Zet m op Bertus! Ps, geen water inslikken anders raakte aan dn dunne jonguh

50,89

Ingrid

Succes!

10,89

Elle

Heel veel succes Bert! Jammer dat ik dit jaar niet met je mee naar de finish kan zwemmen 😉

11,89

Anonymous

30,89

Anonymous

succes

25,00

Edwin

Bert, je bent begaan met de ander, het goede doel en een doorzetter. En zwemmen is weer heel anders dan fietsen of hardlopen. Heel veel succes met je missie, maatje! Tegelijkertijd wens ik het beste voor je vader in zijn strijd tegen kanker 🤞🏼🍀

25,89

Marcel Reintjes

Zet hem op maatje, mooi dat je weer meedoet, helaas blijft het nodig. Ee gaan samen nog wat zwem oefen meters maken.

150,89

Pa En Ma Jooren

Lieve Bert, overal op de wereld branden kleine vlammetjes van mensen die anderen helpen en goed willen doen. Een van die lichtjes ben jij. Met enthousiasme en volle overtuiging zet jij jezelf voor dit project in; een voorbeeld voor anderen. Zet hem op! Pa en Ma Jooren

5,89

Anonymous

10,89

Henk Swaans

Veel succes Bert

50,89

Mirjam Kuijten

Super dat je je weer zo inzet voor kankeronderzoek, Bert! Heel veel succes! 💪

10,89

Anonymous

Succes Bert..doe je goed..❤️

15,89

Melanie Heufkens.

Heel veel succes Bert 💪

10,89

Bert Sauve

Heel veel sterkte en sucses

20,00

Niek Ebbers

30,89

Bert

...en succes maar weer!

Show more