Swim, Spin & Run to Fight Cancer Den Bosch - Vught
Op zondag 27 september 2026 keert Swim to Fight Cancer terug naar de vertrouwde en sfeervolle omgeving van de IJzeren Man in Vught met een vernieuwde en sportieve editie: Swim, Spin & Run to Fight Cancer Den Bosch – Vught.
Een dag vol sport, saamhorigheid en strijdlust, waar iedereen op zijn eigen manier kan bijdragen. Of je nu het water induikt, de pedalen rondtrapt, gaat hardlopen, de Estafette of in je eentje de volledige triatlon uitdaging aangaat. Individueel, met je gezin, vrienden of collega’s. Doe mee en zet jouw onmacht om in kracht.
Nieuw dit jaar! Bekijk hier de deelnamemogelijkheden en schrijf je in!
De donaties gaan naar...
Met de opbrengsten van Swim to Fight Cancer Den Bosch - Vught wordt onderzoek naar kanker gefinancierd.
Een op de twee Nederlanders krijgt de diagnose kanker. Dat zijn er veel te veel en daarom is meer onderzoek van levensbelang. Onder ons motto ‘Love life. Fight cancer’ roepen we jou op om ook in actie te komen. Want alleen samen kunnen we toewerken naar een wereld waarin kanker geen dodelijke ziekte meer is.
Zij gingen je voor...
"Door met een team uit het ziekenhuis mee te doen aan een Swim doe je iets met z’n allen. Je gaat samen geld ophalen, trainen, en daar krijg je energie van. Perfecte teambuilding en belangrijk voor kankeronderzoek!''
Hans Westgeest - Oncoloog-internist Amphia
"Al jarenlang zet ik me in voor Swim to Fight Cancer. Zolang kanker nog een dodelijke ziekte is, is niet meedoen immers geen optie. Kortom; Love life. Fight cancer."
Joost de Koning - Partner EJP Accountants & Adviseurs
"Ik ben na mijn ziekte ook meer mijn hart gaan volgen. Ik geniet oprecht van elke dag en inspireer anderen graag dit ook te doen. Ik draag mijn steentje bij aan meer onderzoek en vond het extra bijzonder om samen met mijn behandelend arts mee te doen."
Rosa Kelly - Plezier & relatie coach






