Willemijn de Haas

Swim to Fight Cancer | Breda

Ik kom in actie voor Fight cancer

k kom in actie voor kankeronderzoek, omdat kanker helaas heel dichtbij is gekomen. Mijn eigen moeder heeft helaas ook de diagnose gekregen. Dat is een keiharde realiteit die mijn leven en dat van mijn familie volledig heeft veranderd. Elke dag laat zien hoe oneerlijk en meedogenloos deze ziekte is.

Daarom zamel ik geld in voor Fight cancer. Nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. Onderzoek is hard nodig om betere behandelingen te vinden, levens te verlengen en hopelijk ooit genezing mogelijk te maken.

Wil jij mij sponsoren en daarmee Fight cancer steunen in het financieren van belangrijk kankeronderzoek? Iedere bijdrage, hoe klein ook, betekent enorm veel. Fight cancer en ik zijn je ontzettend dankbaar. Samen staan we sterker. 💙

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

Thank you to my Sponsors

11,19

Casper Tofield

TOON MEER