Christa Contant

Swim to Fight Cancer | Eindhoven

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

My Updates

De trainingen verlopen top!

Saturday 21st Jun
Fijn weer, dus trainen ging dit seizoen heerlijk.

Ik kom dit jaar in actie voor Fight cancer!

Monday 5th May

Kanker raakt ons allemaal.

Zeven jaar geleden stond mijn wereld even stil toen Gerald werd gediagnosticeerd met prostaatkanker. Gelukkig konden we, na de behandeling, samen ons leven weer oppakken.

Afgelopen jaar kregen we opnieuw te maken met deze ziekte. Mijn moeder werd voor de tweede keer geconfronteerd met borstkanker. Begin deze maand hebben we haar moeten begraven. Een immens verlies.

Deze ervaringen laten zien hoe belangrijk het is dat er voortdurend onderzoek gedaan wordt naar het voorkomen én behandelen van kanker. Maar ook dat er ondersteuning nodig is voor mensen die leven met en na kanker.

Daarom zet ik me in voor IPSO centrum De Eik — een plek waar mensen terecht kunnen voor een luisterend oor, voorlichting, ontspanning of beweging. Voor patiënten, naasten én nabestaanden is dit onmisbaar.

Samen met Gerald en de andere leden van Team De Eik probeer ik zoveel mogelijk geld op te halen. Voor belangrijk kankeronderzoek. Voor de informele zorg. Voor het leven.

Sponsor mij en help Fight cancer.
Namens mij, Gerald, Team De Eik en alle mensen die dagelijks te maken hebben met kanker: dank je wel.

Thank you to my Sponsors

25,89

Richard & Annerie Van Der Valk

30,89

Anonymous

Veel succes met je ‘kanker’ initiatief Christa!

10,89

Anonymous

20,89

Anonymous

Geweldig christa, alle goeds!🌻

15,89

Marjolein Van Der Aa

20,89

Susan Wingens

15,89

Marina

Veel succes, Christa. Je bent een kanjer!

25,89

Anonymous

20,89

Monata Martakoesoemah

🧡

20,89

Anonymous

Zettumop!! Super actie

25,89

Matthe

Ik dacht elk 25 euro te doneren onder jullie naam. Omdat Christa verder van haal doel is heb ik 2x 25 euro onder haar naam gedoneerd :-)

25,89

Matthe

10,89

Natascha Van Van Nieuwburg

30,89

Ellis Bartholomeus

go girl!

30,89

Kriz

30,89

Grace Hanssen

Christa veel succes! Top hoor!

30,89

Gerald Van Den Hurk

Wat fijn om samen naar dit doel toe te zwemmen!

Show more