Ik kom in actie voor Fight cancer
Om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. Sponsor mij en help daarmee Fight cancer met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Fight cancer en ik zijn jou heel erg dankbaar.
My Achievements
Zelf een eerste donatie gedaan
Pagina gedeeld op social media
Blog bericht geschreven
Profielfoto toegevoegd
Streefbedrag gehaald
Streefbedrag hoger dan €500
Team gemaakt
Eerste 5 donaties binnen!
My Updates
Waarom ik meedoe aan Swim to Fight Cancer
Tuesday 25th AugEen gezonde leefstijl vind ik belangrijk. Ik geloof dat regelmatig bewegen helpt om fit, energiek en gezond te blijven. Inmiddels ben ik al meer dan een jaar serieus bezig met hardlopen en heb ik ontdekt hoeveel voldoening het geeft om doelen te stellen en daar stap voor stap naartoe te werken.
Zwemmen brengt voor mij weer een heel nieuwe uitdaging. Waar hardlopen vooral draait om conditie en doorzettingsvermogen, is zwemmen ook een technische sport. Een goede slag, ademhaling en efficiënt bewegen in het water maken een groot verschil. Dat maakt het niet alleen fysiek uitdagend, maar ook leerzaam.
Eerlijk is eerlijk: ik heb zeker niet altijd zin om het koude water in te gaan. Op sommige dagen kost het behoorlijk wat motivatie om te beginnen. Maar elke training die ik afrond voelt achteraf toch weer als een overwinning. Juist die momenten laten zien dat je vaak meer kunt dan je vooraf denkt.
Met mijn deelname wil ik mezelf uitdagen, maar vooral ook bijdragen aan een toekomst waarin kanker beter behandeld en hopelijk voorkomen kan worden. Daarom zwem ik mee. Iedere meter telt. 💙🏊♂️
Thank you to my Sponsors
€21,19
Jurjen En Désirée
€21,19
Kars En Mieke
Goed bezig en succes. Ook voor de rest vh team
€11,19
Joost & Celine
Succes Cees, goed bezig!
€31,19
Ruud En Marissa
Zet hem op Cees!!
€26,19
Wouter En Sharien Van Arendonk
Succes en niet onbelangrijk, veel plezier Ceesie! Jij kan dit💪
€31,19
Robin Potze
Succes Cees!
€21,19
Sara & Ramon
Zet 'm op Ceesie!
€51,19
Anonymous
€31,19
Marcella & Cor
Lekker bezig! Zet m op!
€21,19
Marnix
€21,19
Mark En Lisanne
Wat goed dat je dit gaat doen, veel succes! Als we in de buurt zijn, komen we je wellicht nog even aanmoedigen 💪🏼
€26,19
Alice & Vincent
Super stoer! Veel succes❤️
€21,19
Bob En Esther
Veel succes Cees!
€31,19
Marian Van Der Kamp
Succes Cees
€251,19
Topfresh B.v.
Goed bezig Cees, we steunen jou en dit mooie doel graag. Zet hem op, sportieve groet van iedereen van TopFresh!
€6,19
Anonymous
Goed bezig Cees, zet ‘m op
€31,19
Jeroen Boerman
Lekker bezig Cees! Verwacht wel een snelle tijd
€20,00
Ilse
Zet ‘m op Ceesie! 🙌
€5,00
Anonymous
€20,00
Leon
Lets gooo!💪💪
€31,19
Niels & Julia
Succes Cees
€26,19
Miriam De Bruijn
Heel veel succes!🏊
€21,19
Dymphi
Zet hem op Cees. Succes !!
€30,00
Daphne Verstegen
Mooie uitdaging Cees! 💪 Super goed dat je dit gaat doen! Heel veel succes!!! 🍀
€50,00
Miranda Stevens
Wauw Cees!, heel veel succes met de voorbereiding! Top dat je je hiervoor gaat inzetten! Laten we hopen dat de ziekte ooit te genezen is 🙏
€6,19
Bunder
Hup hop, zet hem op!






