Voor Ome Arie. Voor iedereen die we missen.

Op dit moment ben ik me aan het voorbereiden op Swim to Fight Cancer in Tilburg. Ik ga 2km zwemmen in de Piushaven, in water van 18 graden. Koud en spannend, maar niks vergeleken met wat kanker aanricht.
Ik doe dit niet zomaar. Ik zwem voor mijn oom Arie de Jong. Een paar jaar geleden zijn we hem verloren aan kanker. We waren heel hecht en hij is nog elke dag dichtbij. Ik doe dit samen met mijn nicht, zijn dochter. Ons team heet niet voor niets Team Arie.
Arie werkte bij de Luchtmacht en was daar enorm gerespecteerd. Hij was trots op zijn werk en nog trotser op zijn familie. Hij was eerlijk, warm en altijd zichzelf. Met kerst was hij degene die het grootste diner maakte. Iedereen aan tafel, lachen, eten, genieten. Dat gevoel missen we. Zijn kookkunsten, zijn aanwezigheid, zijn stem. Door deze rotziekte is hij er niet meer.
Ik haal al jaren geld op voor kankeronderzoek via mijn Twitch streams en dat heeft al zoveel moois opgeleverd. Deze keer wil ik het anders doen. Letterlijk het water in. Omdat ik hoop dat we samen kunnen zorgen dat minder mensen hun oom, tante, vader, moeder of beste vriend verliezen.
Elke donatie helpt. Zodat we minder geliefden hoeven te missen en we meer herinneringen kunnen blijven maken.
Dank je wel voor het lezen, delen en doneren. Dit is voor Arie. En voor iedereen die vecht of heeft gevochten. ❤️
My Achievements
Zelf een eerste donatie gedaan
Pagina gedeeld op social media
Blog bericht geschreven
Profielfoto toegevoegd
Streefbedrag gehaald
Streefbedrag hoger dan €500
Team gemaakt
Eerste 5 donaties binnen!
Thank you to my Sponsors
€26,19
Femke
€21,19
Sara Gutierrez
Good luck with the swim :)
€21,19
Anonymous
Je bent een topper!! Zet 'm op.
€51,19
Suus
€36,19
Maria/kitty
Je kunt dit Amber! Natuurlijk is dit een stukje uitdagender dan via Twitch, maar je kunt het! <3









