Souraya Ait Jae

LoveLife Run | Amsterdam

Van behandeling naar finishlijn

Dit jaar ren ik mee met de LoveLife Run omdat ik het afgelopen jaar heb geleerd hoe onzeker het leven kan zijn. Met borst -en schildklierkanker kwam mijn wereld even stil te staan, maar ik ben blijven vechten en kijk nu stap voor stap vooruit.

Ik hoop dat ik dit hoofdstuk dit jaar kan afsluiten en achter me kan laten. In september krijg ik mijn laatste behandeling. Juist daarom voelt het extra bijzonder om op 10 oktober mee te rennen met de LoveLife Run.

Voor iemand die hardlopen nooit leuk heeft gevonden, is dit best een uitdaging. Maar na alles wat er dit jaar is gebeurd, voelt 5 kilometer ineens helemaal niet meer zo spannend.

Met elke stap vier ik hoe ver ik ben gekomen, maar ren ik ook voor beter kankeronderzoek. Dankzij nieuwe behandelingen heb ik perspectief gekregen en wil ik bijdragen aan een toekomst waarin nog meer mensen die kans krijgen. Daarom zet ik mij graag in om geld op te halen voor kankeronderzoek.

🎗️💖🏃🏻‍♀️

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

Thank you to my Sponsors

21,19

Manon Tekelenburg

Toi toi toi love you en veel succes

21,19

Elly Zandee

Heel veel sterkte en succes

50,00

Anonymous

Veel succes met de voorbereiding en de Run, Souraya., We zijn blij voor jullie dat het zo goed gaat en dat je mee kunt doen aan deze actie. Pittige uitdaging! Succes en lieve groet, Kees en Gerda

101,19

Oma

Succes met de sponsorloop

21,19

Anonymous

50,00

Tjaakje Hoeve Staats

Zet m op Souraya, denkenaan je.

31,19

Freja, Fabian, Agnes & Gaio

Power Woman!!

11,19

Isa Lima Lopes

🩷

25,00

Alice Zandee

Veel succes de 10e oktober!

101,19

Ramon O'bryan

Wat stoer! Heel veel succes!

31,19

Lot

Lieverd!! Zo sterk en krachtig, Zo trots op jou 🔥❤️🔥

21,19

Dirkje

Zo trots op hoe jij dit allemaal doet♥️

76,19

Randall

Trots op je

21,19

Niek&eer

6,19

Priscilla Russel

Allereerst heel veel beterschap en succes met run! Liefs Priscilla.

21,19

Nina Mulders

Lieve Sou, ik schrok van bovenstaand berichtje. Jouw kennende zal je er alles aan doen om je een weg terug te vechten. Zet hem op komende maanden en in Oktober. Heel veel sterkte! Liefs

31,19

Nikki Hoek

Lieve Sou, lieve sterke vriendin, heeeeel veel succes met de run ❤️

11,19

Mariska V

Wat een super mooi doel, ik wens je heel veel succes! Jij kunt dit 🫶🏻✨

21,19

Carmen De Jong

26,19

Selina

101,19

Saskia Schaapherder

Lieve Souraya, wat ontzettend krachtig dat je dit doet. Ik wist dit niet, maar ik bewonder je moed enorm. Ik steun je met heel mijn hart en doneer graag. ❤️

21,19

Evelien Grooteman

Hee Souraya, wat een mooie sportieve uitdaging, dit kan jij 🩷

16,19

Fabiënne V Vliet

You got thiss! 🫶🏼💪🏼

11,19

Mariska Horst

Mijn San Eloy maatje.. ik schrik van je bericht op instagram en om je op een afstand een hart onder de riem te steken, hierbij mijn donatie. Sterkte met de laatste behandeling in september en succes met de run! Als je kan vechten tegen de rotziekte, dan ga je die 5 km helemaal redden!

16,19

Carla Oudshoorn

Zet hem op Souraya, wat goed dat je dit doet!

31,19

Monique Bizzo

Succes lieverd met deze nieuwe challenge

10,00

Jill

🩷

6,19

Saira

Ik geloof in jou! 💪🏼🍀

51,19

Veronica Bos

Prachtig doel en ontzettend bewonderenswaardig. Heel veel succes en zet ’m op! 🫶🏻❤️

21,19

Monique Dahlhaus

Heel veel succes Souraya.

5,00

Judith Tekelenburg

You go for it girl ❤️

21,19

Anna Steur

101,19

Yvonne Zandee

Hoe trots kan ik zijn als moeder van deze strijder. Aan de zijlijn heb ik meegemaakt hoeveel verdriet en angstige momenten er zijn geweest. De hoeveelheid aan behandelingen, operaties, infusen, bloedprikken, hartcontroles, scans, dokters etc.etc er zijn geweest zijn bijna ontelbaar en onwerkelijk geworden. Wij hebben samen ontzettend veel gelachen, geknuffeld, gehuild en om de tijd te doden spelletjes gespeeld en domme verhaaltjes verteld. Wij blijven samen positief en strijden mee. You got this girl, love you ♥️ moesje.

TOON MEER