Ik kom in actie voor Fight cancer
Ruim een jaar geleden, kort na hun huwelijksreis, kregen onze lieve vrienden beiden de diagnose kanker. De onbezorgde toekomst werd ingeruild voor een achtbaan vol emoties, ziekenhuisbezoeken, chemo’s, operaties en onzekerheid.
Mijn lieve vriendin Michelle strijdt momenteel nog steeds tegen deze vreselijke ziekte. Op 28 juni lopen deze kanjers mee aan de #loveliferun om geld in te zamelen voor Fight cancer. Ik hoef jullie niet uit te leggen hoe trots ik op ze ben!
Zelf loop ik óók mee op 28 juni, voor Michelle en Steven, maar ook voor vele anderen die zijn getroffen. Alle dierbaren die ik heb verloren aan deze ziekte zullen deze dag in gedachten zijn🕊️✨
Helpen jullie ook mee? Zo kan er nog meer onderzoek gedaan worden naar deze ziekte en medicatie. Doneer via de link 🫶🏻
My Achievements
Zelf een eerste donatie gedaan
Pagina gedeeld op social media
Blog bericht geschreven
Profielfoto toegevoegd
Streefbedrag gehaald
Streefbedrag hoger dan €500
Team gemaakt
Eerste 5 donaties binnen!
My Updates
Bedankt!
Friday 27th Jun Wauw, echt hartverwarmend hoeveel mensen een steentje bijdragen. Allemaal nogmaals super bedankt! Het doel van €500,- is bijna bereikt! 🫶🏻 ShareThank you to my Sponsors
€20,89
Anonymous
€25,89
Niels
5 kilometer, 5 euro per kilometer. Heel veel succes met deze mooie actie, en op naar een toekomst dat acties voor deze ziekte niet meer nodig zijn!!!
€10,89
Fam. Wiegerinck
Succes topper! Liefs 😘
€20,89
Colin En Linda Vennebekken- Scharenborg
Heel veel succes topper!
€10,00
Jennifer Sligman
Heel veel succes Nienke!!
€20,89
Sandra Crooij
€30,89
Willeke Mutser
Lieve Nien, wat mooi dat jij op deze manier je steentje bijdraagt. Heel veel succes met het lopen en het behalen van je streefbedrag. En natuurlijk heel veel sterkte en (hopelijk) beterschap voor je vrienden.# trots op jou xxx
€20,89
Daan Stevens
€5,89
Angie U
Zet hem op!
€20,89
Rowin Geerling
€20,89
Ramon Penterman
€10,89
Paulien Weikamp
Succes Nienke, mooi initiatief!
€50,89
Pieter Mutser
Succes met deze mooie actie Nienke!
€20,89
Jan Tolkamp
€20,89
Carla Bluemink
Geweldig wat jullie doen Nienke
€2,50
Bernadette Arink
€25,89
Angelika
Zet 'm op Nienke !! 💪🏻💪🏻 Goed bezig, lief 🩷dat je dat voor je vrienden doet. (En alle anderen)
€15,89
Denise B
Je kan het! Trots ❤️
€50,89
Colin
❤️💪
€20,89
Rita
Succes met het lopen lieve meid en een dikke kus van mij
€20,89
Daphne Smit
€10,00
Yosta
Sterkte en succes! 😘
Our Team Members
Michelle & Steven de Vries (C)
€3.798
Rebecca Kuenenger
€500
Jasper Maas
€160
Steven de Vries
Wouter de Vries
€110
Do Van Esch
€102
Stijn Buijs
€31
Nikki Hoitink
€821
Sanne Van Duin





