Mascha Aleman

Swim to Fight Cancer | Eindhoven

Borstkanjer

In januari 2024 is een tumor in mijn linkerborst ontdekt en ik heb daarvoor 2 chemokuren, een borst besparende, maar toch ook een borstamputatie moeten ondergaan. Met hormoontherapie wordt nu voorkomen dat het terugkomt (in mijn rechterborst).

Ik ben zeer dankbaar dat ik nog steeds bij mijn geliefden mag blijven (Ik ben moeder van 2 dochters van 13 en 17 jaar), omdat er zodanig veel onderzoek is gedaan naar mijn borstkankervariant en het daardoor goed te behandelen is.
Helaas is dat niet bij iedereen het geval en zijn er intussen in mijn omgeving meerdere wel overleden aan een vorm van kanker. Ook van mijn leeftijd (ca 47 jaar).
Ik voel me nu redelijk goed fit (ik kan bijv weer halve dagen werken), mede dankzij mijn eigen revalidatieproces wat ik vnl met drijven(d zwemmen) in warm water voor elkaar heb gekregen. Inmiddels zwem ik weer met gemak mijn 1km in een half uur, net als voor de diagnose.
Nu wil ik mijn dankbaarheid uiting geven door 1,2 km te gaan zwemmen voor Swim to Fight Cancer en daarmee geld in te zamelen voor kankeronderzoek. Wil je mij sponseren? Of geld doneren aan Fight Cancer? Ik zou dat enorm waarderen als je dat zou doen en daarmee anderen ook de kans kan geven (langer) te blijven leven.
Alvast hartelijk dank uit de grond van mijn 💜!

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

My Updates

Yes, I did it!🏊🏻‍♀️

Saturday 28th Jun
Het is me gelukt om vandaag 1,2 km te zwemmen voor Swim to Fight Cancer in de IJzeren Man in Eindhoven! Toen ik afgelopen woensdag nog een keer ging trainen, bedacht ik me dat ik alleen de (wedstrijd)schoolslag zou kunnen gaan zwemmen en bij de uitademing onder water mijn ogen dicht zou moeten doen om het donkere water niet te zien🙈 En wat je niet ziet is er voor een groot gedeelte ook niet😁. En dat heeft gewerkt vanmiddag. In een gestaag tempo heb ik lekker gezwommen in het frisse water.

Het voornemen was dat ik samen met Brigitte (secretaresse van de voormalige afdeling van Bas) zou gaan zwemmen, maar omdat zij in het DAF team meedeed had zij al in de ochtend, Wave 2, moeten zwemmen. Maar... Brigitte is geen Brigitte blijkbaar als ze niet OOK samen met mij gezwommen heeft. 40 jaar niet gezwommen, 's morgens 2 km zwemmen en dan een paar uur later nog eens 1,2 km er gewoon bij zwemmen! Dat verdiend toch een dubbele 🥇🏆 Omdat ik harder zwom, heb ik de laatste 50 meter op haar in het water gewacht en zijn we samen onder de finish door gezwommen 💪🏻💪🏻

In totaal is er ruim €144.000,- opgehaald, waarvan ik op de 6e plek ruim €1500,- heb opgehaald! Ik wil iedereen die via mij gedoneerd heeft enorm bedanken!! Jullie geld gaat gedeeltelijk rechtstreeks naar Centrum de Eik, een ontmoetingsplek voor mensen met kanker in Eindhoven en natuurlijk naar onderzoek voor betere behandelingen bij kanker. Nogmaals dankjewel allemaal!!!💙

Voorbereiding op 28 juni

Friday 20th Jun

Vanavond een uur zwemles gehad van Sharon van Rouwendaal, oa Olympisch kampioen op de 10 km openwater zwemmen. Deze les was ter voorbereiding voor Swim to Fight Cancer in Eindhoven, volgende week zaterdag 28 juni in de IJzeren man. Ik heb 17 jaar aan kunstzwemmen gedaan, zwem al jaren mijn kilometer 1-2x per week, dus ik kan al zwemmen. Maar... in open water waar ik geen bodem zie... soms door het lange gras moet zwemmen en er verstrikt in raak... dat is toch even andere koek... De paniek die ik voelde, ken ik niet van mezelf. Zelfs vorig jaar niet tijdens de chemokuren. Alhoewel, de allergische shock die ik kreeg bij mijn 2e chemo tijdens de 2e kuur op 18 april 2024, was wel beangstigend. En dat is ook goed gekomen, dus een beetje gras overwinnen lukt me ook wel.

Ik heb besloten om mijn manier van zwemmen los te laten, ook alle adviezen van Sharon en ze in mijn achterhoofd mee te nemen. Ik ga genieten. Ik ga het in mij opnemen dat ik toch maar 1,2 km weer kan zwemmen. Niet iedereen kan dit zeggen een jaar na behandelingen tegen kanker.
Mocht je nog niet gedoneerd hebben, dat kan natuurlijk nog steeds: https://www.fightcancer.nl/fundraisers/maschaaleman/swim-to-fight-cancer-eindhoven
En supporteren op 28 juni is natuurlijk gezellig!
#fightcancer
#SharonVanRouwendaal

Thank you to my Sponsors

5,89

Kim Coppens

Lieve Mascha, Hoe gaaf is dat! Ik mag me binnenkort sportief inzetten voor mijn oudste zoon, voor het MS fonds, mijn collega met MS. Je krijgt er energie van en een nog voller hart. Ik wens je veel plezier, warmte en liefde! Kanjer! Groetjes Kim

10,00

Sandra

❤️

20,89

Iefke Fox

Geniet en vertrouw😘

20,89

Lisette Weijers

Ik ben helaas niet in de gelegenheid je te komen aanmoedigen, maar denk aan je!

20,89

Nellie

Zet hem op Mascha! Ik vind je een kanjer!

20,89

Zoe Weerts

10,00

Marloes

10,89

Nadia Kruijssen

5,89

Anonymous

10,89

Ralf Schraven

Hopelijk blijft jou gezondheid goed vooruit gaan

10,89

Ron Rooijakkers

5,00

Kim

5,00

Fleur

5,00

Anonymous

20,89

Anonymous

Lieve Mascha, veel succes en veel plezier! Ria

15,89

Léan

20,89

Anonymous

Mooi initiatief Mascha❣️ Hieraan bijdragen doen wij graag. 💋

20,89

Felieke Van Duin

veel succes met zwemmen!

10,89

Marjan

20,89

Judith Tupker

Succes lieve Mascha!

20,89

Gerjo Sprankenis

30,00

Anonymous

20,89

Karin Sprankenis

20,89

Inge Ten Raa

20,89

Anonymous

Chapeau Mascha, wat je tot nu toe hebt bereikt!!

25,89

Pieter

50,89

Claudine Conrado

20,89

Daniëlla Keijsers

Lieve Mascha, mooi om te zien hoe krachtig je verder gaat met jouw strijd! Succes!! Daniella

5,89

Jamy Lee Goodliff

20,89

Frits Wiegman

20,89

Bas En Liesbeth

Succes

15,00

Nadie Vd Meulen

Succes Mascha!!

30,89

Helmi Moosdijk

20,89

Ronald Timmermans

20,89

Guillaume Van De

Mascha, succes met de voorbereiding. Het gaat je vast en zeker lukken. Vergeet dus niet om er ook van te genieten 👍

100,89

Roots Hairstudio

Lieve Mascha, Wat geweldig dat je dit doet! Heel veel succes!

20,89

Rosalique Theelen

Goed bezig, Mascha! Heel veel succes! 🍀

10,89

Anonymous

15,89

Belinda Slemmer

10,89

Hans Schilte

Goeie actie. Alle goeds. Belhamelgroet. Margriet en H@ns Schilte

10,89

Janneke Van Lieshout - De Greef

Veel succes!!

35,89

Linda Hoogendijk

Fantastisch om te lezen en te zien waar je nu staat. Ben heel blij en dankbaar dat ik jou ken. Doe graag mee aan swim to fight cancer.

20,89

Nell Aleman

15,89

Astrid Engel

8,39

Vanessa Paeshuyse

Zet m op kanjer !! 👊🏻

15,89

Josine Van Holstein

Zet em op kanjer! Liefs voor jou!

22,00

Frida Hertogs

Frida

10,89

Ivo

20,89

Hans Oosterom

20,89

Egon Deuze

25,89

Chris En Febe Beijerinck

Trots op jou lieverd 🥰

75,89

Ralph

Goed bezig en heel veel succes

50,89

Anonymous

20,89

Laurens De Haas

Succes Macha! En wat goed dat je dit doet. Hopen op betere behandelingen en voorkomingen in de toekomst.

20,89

Ann De Haas-aleman

We blijven het kankeronderzoek zeker steunen en in dit geval nu speciaal voor jou😘🍀 Je bent een kanjer en we houden van je.

10,89

Franka Vd Loo

Heel veel succes. 🍀

20,89

Marc Van Den Boom

10,89

Valerie

You go lieve vrouw! 💞

5,89

Miriam Van De Nieuwenhof

15,00

Anonymous

10,89

Anne Van Eerd

10,00

Anonymous

82,00

R.j.a. Soupart

Good luck!

20,89

Eefje Huntink

Wat ben je toch een prachtmens ❤️

10,00

Jeannette Schijvens

💜

5,89

Eman Alshofi

Respect op jou Mascha 💪

5,00

Wieteke

Goodluck Mascha! 🌺

15,00

Petra Rijkers

Zet 'm op kanjer!

10,89

Femke Huijbregts

Wat ben jij een Kanjer! 💪🏼👊🏼💜

100,89

Anonymous

Fijn dat het zo goed gaat met je Mascha! Succes met de inzameling 😘

30,89

Anonymous

Wat een doorzettingsvermogen heb jij Mascha en zo mooi nu in actie met dit initiatief. Super!

25,89

Anonymous

Veel succes!

15,89

Maarten Schilder

5,89

Roos Namens Elfie Steinebach

Respect voor jou!

20,89

Anonymous

Show more