Koen en Nicole

Swim to Fight Cancer | Tilburg

Steun ons om de hele wereld te laten zien dat je altijd iets kan doen ondanks je beperking. om kanker de wereld uit te helpen!

 hallo


Wij zijn  Koen en Nicole, wij gaan dit jaar samen zwemmen om geld op te halen voor het kankerfonds. Ik Nicole ben op jonge leeftijd mijn moeder verloren aan kanker. Dit is al de vierde keer dat ik meedoe, en de eerste keer dat ik meedeed leefde mijn moeder nog. Zij vond dit zo mooi dat ik dit deed dat ik ook nadat ze is overleden ben blijven zwemmen om geld op te halen. ik weet dat ik voor mama niks meer kan betekenen, maar wel voor alle mensen die nu en in de toekomst met de vreselijke ziekte te maken krijgen. ik woon bij amarant, maar ondanks mijn beperkingen houd dit me niet tegen om dit te doen. ik zwem samen met mijn begeleider koen, ik ken hem al heel lang en vind het fijn dat we dit samen kunnen gaan doen! daarom willen wij iedereen vragen om te doneren via onze link, om die rot ziekte kanker de wereld uit te helpen! 
alvast heel erg bedankt!

Op mijn persoonlijke pagina kun je doneren en daarmee je steentje bijdragen aan onderzoek naar kanker. Klik hier om te doneren via mijn pagina of plak onderstaande link in je webbrowser.  

https://www.fightcancer.nl/fundraisers/koenschoonderbeek

Samen zetten wij ons in voor een wereld met minder kanker.

Love life. Fight cancer. 

koen en nicole

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

Thank you to my Sponsors

10,00

Brice Van Der Elzen

11,19

Pleun En Ruud

Succes toppers!

7,50

Jorben

SUCCES JONGENS! 💪🏼

26,19

Ask

Succes Nicole en Koen 🏊‍♂️🏊‍♀️

10,00

Nens

Lieve Nicole en Koen, jullie gaan dit rocken samen ! Super goed doel ❤️ succes 🏊‍♀️ Groetjes Nens

5,00

Lisa Mels

Een bijdrage zodat Koen een zwembroek kan kopen! Zwemt toch wat lekkerder… Heel veel succes toppers, jullie kunnen dit!!

11,19

Fielien Stevens

Veel succes Nicole en Koen.!!! Jullie kunnen samen.👌👌

10,00

Malissa

Veel succes, jullie kunnen dit toppers!

50,00

Paul Vanermen

Heel veel succes met het zwemmen. Wel je jeansbroek uit doen anders wordt het wel erg zwaar en lief zijn voo elkaar

31,19

Marie-thérèse Van Gelooven

Heel veel succes met de uitdaging niet het zwemmen daar geloof ik wel in. Maar het nieuws dat jullie de dag er alle twee een evenement hebben verontrust mij. Koen als je het niet haalt dan zwem jij voor mij nog een extra ronde .

5,00

Romy Francisca

Zwem ze!

1,00

Samantha Tinnenbroek-waijers

Succes,zet hem op!

2,00

Kevin De Bruine

Doe jullie best en jullie kun het

20,00

Jasper Van Caulil

Zet ‘m op kanjers!💪🏻

20,00

Riccardo Van Beek

Succes toppers!

11,19

Tom Van Weert

Succes Koen en Nicole! Goed bezig!

5,00

Roos Mutsaers

Jullie kunnen dit, zet hem op!!! 😎

6,19

Bianca Daniels

Sta jij Koen altijd met je spijkerbroek aan in het water? Hou je jouw sokken en schoenen ook nog aan😱kijk maar uit dat je niet zinkt!!!

10,00

Levi

Heel veel succes !! Jullie kunnen het 💪🏼❤️

5,00

Anonymous

Heel veel succes! Groetjes Marley (eva)

5,00

Diana

S6 jullie kunnen dit

5,00

Anoniem Free Youssef

Hee toppers kunnen jullie eigenlijk wel zwemmen

5,00

Anonymous

TOON MEER