Jade van Roij

Rollercoaster Run to Fight Cancer

Ik kom in actie voor Fight cancer

Samen met mijn bonus zus Fée en broertje Finn ga ik meedoen aan de Roller Coaster run. We gaan dit met zijn drietjes doen, omdat wij willen dat niemand meer met deze ziekte en het verdriet wat hierbij komt te maken hoeft te hebben. 

We zijn in januari ons (bonus) zusje Sterre verloren. Sterre zie je hierboven op de foto samen met mij. Deze foto hebben we samen gemaakt ongeveer 2 dagen voordat ze aan haar nieuwe avontuur begon tussen de sterretjes. Sterre was altijd aan het lachen, gieren en brullen. En om niet te vergeten, ze was helemaal gek van achtbanen. Geen achtbaan was te snel voor onze stoere Sterre. Dit leek ons dus de perfecte kans om op z’n Sterres geld te kunnen ophalen voor dit doel. 

My Achievements

Profiel geüpdate

Team gevormd

€500,- gepasseerd

Doel vergroot

Eerste donatie gehaald

My Updates

Eerste donatie

Friday 17th Feb
Jaaa, we hebben de eerste donatie binnen. Dankjewel  Guus :) 

Thank you to my Sponsors

5,89

Noa Jansen

veel succes nog! x noa

15,89

Anonymous

50,89

Autorijschool Jan Van Thiel

Goed dat jullie dit doen Jade. Wij zijn nu al trots op jullie! SUCCES.. Groetjes Jan en Hermien

10,89

Thrillstastic

Bedankt nog voor je verhaal in de podcast! Succes en samen gaan we knallen 11 juni!

10,89

Nienke Tijdeman

20,89

Sylvie Gruijters

Veel succes! Oma Sylvie

10,89

Marieke Lakwijk

5,89

Helene Van De Burgt

10,89

Karina De Vroomen

Hoi Jade, wat goed van jullie dat dit jullie doen. Onze Mandy is onlangs gelukkig genezen van kanker, maar uiteraard nog volop onder controle. We weten wat het is, maar we hebben haar gelukkig nog. Enorm veel sterkte met jullie verlies en zet hem op.

30,89

An Wagenaars

Zet hem op kanjer, samen met je broer. Liefs om An en opa Han

5,89

Anke Janssen

Zet hem op Jade!

8,00

Jade Roij

25,89

Anneke Renckens

Jade, wat een leuke run! Superleuk om samen een leuke dag te hebben en daarbij ook nog geld voor een supergoed doel op te halen! Kanjers zijn jullie!

30,89

Hanneke Van Van Bakel

Wat een top zus ben jij geweest en zelfs nu nog! Sterre was gek op achtbanen dus ze zal met jullie mee lachen… nog een keer!

7,50

Guus Gottenbos

Show more