Desiree Groot

Swim to Fight Cancer | Amstel

Samen zwemmen naar een leven zonder kanker

Eindelijk kan ik iets doen! Helaas niet specifiek voor mijn vriend, maar wel voor onderzoek naar kanker. Op 8 juli spring ik in Ouderkerk aan de Amstel het water in om 2 kilometer te zwemmen voor Fight Cancer.

En daar heb ik jullie heel hard bij nodig. Om me aan te moedigen aan de kant, als je dat leuk vindt. Maar ik zou het ook fantastisch vinden als jullie mij zouden willen sponsoren. Want dat geld maakt onderzoek mogelijk. Elke dag is weer een stap verder in de medische wereld. En weer een kans voor mijn grote liefde, mijn rots in de branding en de vader van mijn kind. 

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

My Updates

De laatste loodjes

Friday 7th Jul
Nog iets langer dan 24u en dan is het eindelijk zo ver. Dan spring ik, samen met mijn allerliefste Floor en vriendin Margriet, de Amstel in. Gister hadden we de laatste training en wat was het weer een feest. Koud, maar fantastisch. 

We zijn de laatste uren ingegaan om te doneren en gister durfde ik de stoute schoenen aan te trekken om mijn streefbedrag op te hogen tot 10.000 euro. Wie had dat gedacht, toen ik spontaan besloot om dit avontuur aan te gaan. Tienduizend euro om baanbrekend onderzoek naar kanker te doen. En hopelijk daarmee tienduizenden mensen te kunnen helpen.

Nogmaals: ik ben zo ontzettend dankbaar voor iedereen die zijn steentje (euro's) heeft bijgedragen. En alle lieve berichtjes doen mij én Roy zo goed. We voelen ons gesterkt en geliefd. Dankjulliewel <3

Overigens: KOM KIJKEN! Het wordt prachtig weer en ontzettend gezellig. Om 13:30 is de warming-up bij Loetje Ouderkerk en om 14:00 duik ik erin. Ik heb er zin in! 

Eerste meters in buitenwater

Friday 16th Jun
Jaaaa, daar gingen we: met 12 andere deelnemers van de Swim sprongen we de Ouderkerkerplas in. Zonder wetsuit (zou dat wel kunnen?), maar met heel veel energie en enthousiasme. En wat was het ontzettend leuk! 

Ik werd gewoon een beetje emotioneel, net voordat we het water in gingen. De sfeer was zo goed! We waren daar namelijk allemaal met één doel: zwemmen om geld op te halen voor onderzoek naar kanker. Snel, langzaam, in schoolslag of dobberend, het maakte niet uit. Als dat geld er maar komt, want het is zó belangrijk! 

Ik kan niet wachten tot 8 juli! Maar eerst nog even een eindsprintje om nóg meer geld op te halen. Hoe ver zou ik komen? Ik ben nu al zo overweldigd door alle lieve berichtjes en gulle schenkingen! Ben enorm dankbaar. 

Streefbedrag VER omhoog!

Wednesday 12th Apr
De vorige update ging over 3.000 euro. Een bedrag waar ik echt van stond te dansen in de kamer. Ondertussen zijn we die ook alweer ver voorbij. Ik kan dan ook niet anders om mijn doel bij te stellen. Het is nog lang geen 8 juli (sterker nog, ik heb nog geen meter in open water gezwommen), dus ik heb nog wel wat tijd om extra geld in te zamelen. Want: hoe meer, hoe beter! Overigens vind ik ook wel dat er wat meer deelnemers mee mogen doen. Hoe meer, hoe beter, hoe gezelliger. Dus ken je nog andere gekken zoals ik (1 kilometer is ook een optie!), laat ze zich dan inschrijven. Dan high-five'en we aan het eind samen op een geweldige prestatie!

En ik ga door!

Thursday 30th Mar
Al meer dan 3.000 euro. DRIEDUIZEND! Wow! Ik ben zo onder de indruk van al die vrienden, familie, collega's en zelfs onbekenden die mij hierin willen steunen. En die dus ook het belang inzien van onderzoek naar kanker. Echt fantastisch! Afgelopen week hebben wij heel goed nieuws gehad. De medicatie slaat aan en alle uitzaaiingen zijn aanzienlijk geslonken. Dat is natuurlijk het allerbeste nieuws dat je kan horen. En dat laat direct zien waarom ik dit doe. Waarom onderzoek naar kanker zo verrekte belangrijk is. Die medicatie is vrij nieuw en was er niet geweest zonder onderzoek. En goed nieuws gun ik iedereen. Net zo lang totdat kanker geen dodelijke ziekte meer hoeft te zijn. Dus elke euro meer dan dat streefdoel is meer dan welkom!

Overweldigend

Friday 24th Mar
Wow. Wow. Wow.
Zonder woorden ben ik vrij weinig, maar nu weet ik het gewoon niet zo goed. Ik ben zo trots en dankbaar voor iedereen die nu al heeft gedoneerd. Ik heb nog geen meter in open water gezwommen en nu al heb ik mijn streefbedrag van 1.000 euro gehaald. Ik zou Desiree niet zijn als ik dat niet even naar boven zou bijstellen. Want elke euro is meegenomen en is weer een extra kans voor iedereen die op een dag dat verschrikkelijke woord hoorden. 

Maar nogmaals: DANKJEWEL! 

Thank you to my Sponsors

50,89

Fatma Bassuoni

je bent een topper

20,89

Jeremy Gemmeken

Top prestatie! Mag je trots op zijn! Dikke kus Jeremy & Karen

75,89

Ard Muntjewerf

20,89

Anonymous

30,89

Anonymous

Heel veel moed, kracht en sterkte…

20,89

Anonymous

50,89

Dennis Ravenstijn

50,89

Heleen O

Set m op Desiree! Ik heb je artikel gelezen. Heel veel succes en zo goed dat je hier aan mee doet 🙏🏻🙏🏻

419,89

Ruud Van Der Kruk

20,89

Jeannette Schermer

5,89

Anonymous

20,89

Anonymous

Lieve Dees, Ontzettend veel succes morgen, zo mooi dat je meedoet! Veel liefs Nadia en Michael

20,89

Anja Kats

Hopen op de 10000. Zet m op morgen

5,00

Anonymous

50,89

Janne & Fien

Heel veel succes!

5,89

Anonymous

25,89

Ineke Hofland

50,89

Anonymous

Zet ‘em op Desiree!

20,89

Anonymous

50,89

Sandra

Wat krachtig van jou! Sterkte voor je hele gezin. Groet van een oud collegaatje van Roy.

30,89

Lotte Neering

Heb er bewondering voor dat je de kracht kan vinden dit te gaan doen! Succes!! Roy, wat een verschrikkelijk bericht! Veel sterkte voor jullie komende tijd! ❤️

20,89

Elisa Hanssen

50,89

Leonie & Melle

Go get it woman! Wat mooi dat je dit doet voor je grote liefde, veel liefs en steun voor jullie.

20,89

Anonymous

10,89

Martijn Groen

Toen ik het bericht van mijn tweelingbroer hoorde zakte ik al door de grond, jullie verhaal doet hier nog een schep bovenop. Gaat me aan het hart en denk aan jullie. Geweldig dat je dit gaat doen. Je kan het kanjer. Strijdbaar zijn en positief blijven, hoe moeilijk dat soms ook is. Dikke knuffels van de familie groen voor jullie 💚

10,89

Aislinn Sletterink

40,89

Kim De Vries

Succes Desiree! Zo goed van je! Liefs

10,89

Elly Both - Lem

Succes met dit mooie initiatief

10,89

Anonymous

10,89

Sanne Ueffing

10,89

Maroeska Bruil

20,89

Melissa

Veel sterkte en kracht toegewenst. En vooral veel liefde en een hele hoop mazzel met geluk 🍀 ❤️

5,89

Anonymous

5,89

Anonymous

Super goed!

20,89

Anonymous

30,89

Nathan

20,89

Anna Reeder

5,00

Vivien Hulsebosch

Alle kleine beetjes helpen.. Desiree ik ken je niet persoonlijk maar kan heel goed begrijpen dat je dit wilt doen. Roy, kanjer en strijder, heel veel sterkte en steun X

20,89

Mirte Brethouwer

20,89

Fieke

Mooi dat je dit doet, ondanks de kloten situatie. Heel veel sterkte!

10,89

Stephanie Belier

15,00

Charlotte L

Heel veel liefde en kracht gewenst! En natuurlijk: veel succes met zwemmen 💪🏼❤️

20,89

Anonymous

20,89

Anonymous

150,89

Merel Knoppe

Heel veel succes lieve dees en floor! Zet hem op en het weer zit mee!

10,89

Daphne Mögelin

Succes Desiree! X

20,89

Hans En Jobke

💙🏊🏼‍♀️🏊🏼‍♀️🏊🏼‍♀️💙

10,00

Anonymous

25,89

Yoeri

10,89

Nicky Van Der Heijden

Succes💪🏽

50,89

Robbert En Esther

Go go go! Je kunt het! We denken aan jullie ❤️

25,00

Ellen Cornegoor

🍀🍀🍀🍀🍀🍀sterkte en Suc6!!

20,89

Mook

Zet m op Desiree! Heel veel kracht en steun voor jullie. 🍀♥️

20,89

Colleen Geske

50,89

Rein Roodenburg

Heel veel succes!

10,89

Eline Van Der Stok

50,88

Theo Groot

10,89

Matthijs Heesemans

Heel veel succes!

10,89

Kim Venrooy

10,00

Anoniem

Hi Desiree, ik kwam je bericht tegen via via op Linkedin.. het greep mij zo enorm aan, dat ik graag wil doneren. Mijn moeder zei vroeger altijd met zwemles (met onderwater zwemmen): als je denkt echt niet verder te kunnen, probeer dan toch nog maar 3 slagen te doen.... Dit heeft mij altijd geinspireerd in mijn leven..en met deze wijze woorden wil ik jullie veel sterkte en succes wensen, maar nu eerst op naar 8 juli. Succes! Hartelijke groet, Nanka

10,89

Chris

Heel veel Succes, Desiree💪🏊‍♀️

10,89

Anonymous

20,89

Maurice Pothof

30,89

Erik Paulis

20,89

Yvette Van Der Veen

10,00

Gilianne Nelissen

Heel veel succes met zwemmen en heel veel sterkte met alles. Ik hoop dat jullie nog heel veel mooie jaren samen hebben.

20,89

Britte Hermans

Veel succes topper! x Britte, Geert, Janna

20,89

Sandra Kleynen-verhaar

Succes met je actie Groet sandra ( vroegere buurvrouw van Roy, achter de kerken)

30,89

Astou Toure

Toi toi toi!

30,89

Marloes Wardenier

Heel knap dat je dit gaat doen! Succes en sterkte!

20,89

Anonymous

Wens jullie nog veel tijd om mooie herinneringen te maken. Sterkte ♥️

20,89

Danique Smorenburg

Go get ‘em Desiree. Jij kan dit 💪 Heel veel succes!

50,89

Sterre

Zet ‘m op Desiree en Roy; Desiree op 8 juli en jullie samen de komende (ik hoop nog heel veel!) jaren. Sterre

10,89

Pieter Van Schaik

5,89

Anonymous

Zet m op Dees 💪🏻

10,89

Marjolein Verdam

Zet hem op Desiree!!! Go go go

20,89

Anonymous

10,89

Jherrel Van Kooten

Heel veel succes!! You can do it!

31,89

Anonymous

10,89

Danique Jongen

10,89

Anonymous

20,89

Jeroen

Heel veel succes in het water en sterkte gedurende dit hele proces. Ik denk aan jullie. Warme groet, Jeroen Miedema (oud collega van Roy bij Radio 6)

10,00

Anonymous

30,89

Marije Lüschen

50,89

Charlotte Antheunisse

Go for it! Goed bezig! Groetjes, Charlotte - oud collega van Roy

20,89

Willemijn

Mooi initiatief, heel veel succes!

20,89

Anonymous

75,89

Anonymous

20,89

Eric De Haan

7,89

Anonymous

10,89

Terka Samson

30,89

Pete Van Der Ploeg

Sterkte!

20,00

Marinus Dijkstra

20,89

Saar Van Der Kooi

Succes!!

20,89

Anonymous

Veel succes met de zwemtocht Desiree.

20,89

Marlies

50,89

Wendy Kok

20,89

Jesse Sanberg

50,89

Hugo Hofman

20,89

Eline Schuurs

20,89

Ronnie Weber

Heel veel succes met deze uitdagingen.

10,89

Madelon En Sanne

Just keep swimming!

10,89

Michelle Franssen

20,00

Anonymous

10,89

Anonymous

50,89

Job Mantz

10,89

Anonymous

30,89

Roy

30,00

Mariana Di Giovanni

10,89

Leandra De Boef

Ik ken je niet, maar door het mooie open bericht van jouw vriend op LinkedIn kan ik niet anders dan bijdragen. Heel veel succes én sterkte.

5,00

Hester De Koning

Succes Desiree!

50,89

Juan Vervuurt

Succes met je 2k zwemmen!

20,89

C K

Heel veel succes! 💪🏼

10,89

Anonymous

Goede actie, succes!

20,89

Yvonne Flierman

Zet hem op Desiree!

10,89

Anonymous

🤘🏻

100,89

Anneke M

Blijf ook hoed zorgen voor jezelf!

20,89

Nieky Franchimont

50,89

Anonymous

5,00

Anonymous

10,89

Anonymous

5,00

Anonymous

22,00

Dorina Veldhuis

30,89

Anonymous

10,89

Michele

Hoi Desiree, las op LinkedIn het bericht van je vriend. Ik ken hem niet en jou ook niet, maar wat een bewondering heb ik voor de strijd die jullie samen voeren. Het verloop sterkte met het zwemmen en jullie verdere toekomst samen!

20,89

Marieke De Jong

15,89

Hans Bosma

Zet ‘m op!

20,89

Larissa Nijholt

15,89

Anonymous

20,89

John Wansink

Go go go Denise!!! Ik hoop dat je bergen geld ophaalt met de bergen werk die je verzet.

10,00

Anonymous

50,89

What If? Digital Strategy

10,89

Lieke De Jong

Heel veel succes!

50,89

Anonymous

10,89

Anonymous

20,89

Mireille Bierman-van Wijk

R.E.S.P.E.C.T 🏊🏼‍♀️🏊🏼‍♂️🏊🏼Desiree, het is voor jou als partner ook niet altijd makkelijk. Sterkte voor jullie als gezin, voor jou als moeder en voor jou als partner van Roy 💋

50,89

Anonymous

10,00

Janine Vos

Go go go en waanzinnig veel sterkte gewenst! Liefs van Janine Vos

25,89

Barbara Hazenberg

Zet ‘m op 💪👏

20,89

Simone Baars

Je kunt het streefbedrag weer aanpassen. Wat een topper ben je. Groetjes van Simone (ik ken jullie niet maar mijn zus heeft ook longkanker)

50,89

Erik Creemer

Succes!!!!!

15,89

Anonymous

Heel veel sterkte voor jullie!

20,89

Dirje Van Laar

50,89

Anonymous

Succes!!

50,89

Klumps

5,89

Anette Molenaar

15,89

Anonymous

Veel sterkte!

50,89

Marisja

Veel succes Desiree. We kennen elkaar niet maar ik steun jullie graag

25,89

Juriaan

13,85

Conny Rietveld

Heel veel succes! En uiteraard nog vele mooie jaren toegewenst met elkaar

10,89

Inge

Zet m op Desiree en Roy!

20,89

Pamela Welling

swim swim swim!!!

50,89

Steven Kooijman

Mooi initiatief ondanks zulk ongelooflijk nieuws! Veel sterkte in zo een periode én uiteraard ook succes!

10,89

Floris Bakker

Veel succes, maak er een bijzonder moment van!

20,89

Bernadette Braas

20,89

Mirjam Huisman

20,89

Layla Van Der Gaast

Lieve Desiree & Roy bij deze wil ik jullie een hart onder de riem steken in deze moeilijke tijd. Hou vol. heel veel liefde & sterkte van Layla (ex-collega van Roy)

124,89

Gerjan Lonink

All the best en succes! Sterkte Roy.. G&S

20,89

Wendy Klaasse

Heel veel succes Desiree!

10,89

Astara Bakker

30,89

Nienke Jager

Super dat je dit gaat doen, heel veel succes en zet ‘m op! Liefs Nienke

20,89

Anonymous

Beste Desiree, wij kennen elkaar niet, maar ik heb een paar jaar geleden bij Amsterdam Marketing heel fijn met Roy samengewerkt en las zijn bericht op linkedin. Ik wens jou heel veel kracht en succes toe, met alles, maar natuurlijk ook voor je zwemtocht. Bijzonder dat je dit gaat doen. Groetjes, Desiree (naamgenootje)

20,89

Anonymous

10,89

Anonymous

10,89

Anonymous

30,89

René Zeedijk

Heel veel succes Desiree!!

10,89

Saga Soborg

Succes met zowel jouw inzameling als met je man

10,89

Koen Kuipers

Heel veel sterkte!

5,89

Lotte

6,89

Suzanne El Rahaui

Wat dapper deze mail en je zwemactie. Heel veel succes 8 juli maar vooral; blijf hoop houden en ik wens jou en je man/gezin het allerbeste!

5,89

Britte

Heel veel sterkte Desiree!

5,00

Jony Gruijters

Zet 'm op! X

75,89

Karin, Jeffrey & Milan

You go girl!

10,89

Anonymous

20,89

Johannes Van Manen

💪🏻

15,89

Marjan Willemsen

15,89

Mariëlle

Wat ontzettend mooi dat je dit doet, heel veel succes!

50,89

Pieter Parmet

Heel veel sterkte en veel succes! Pieter Parmet

30,89

Robert Van Den Ham/de Ondernemer

20,89

Jan Renting

5,89

Nawid Farhadi

Heel veel sterkte en succes.

20,89

Anonymous

15,89

Carin

15,89

Margriet Timmer

Toi toi toi!

10,89

Sophie

Heel veel succes!

10,00

Anonymous

50,89

Ingeborg

Ga ervoor! Super trots op jullie!

30,89

Ginie Vries

Super dat je gaat zwemmen voor het goeie doel. Veel liefs.

30,89

Katrijn Van Rompuy

Go for it, Desiree! En veel sterkte samen, hopelijk een spoedig herstel! Liefs

30,89

Mark Mullens

Heel veel kracht toegewenst💪🙌❤

10,89

Ria Van Leijen

Go for it!

20,89

Mik Bron

❤️❤️❤️❤️

50,89

Wessel En Greetje Nagel

Heel, heel veel sterkte en voor het zwemmen heel veel succes. Liefs Greetje en Wessel

30,89

Eric Van Holland

Zet em op!

20,89

Hilmar Mulder

10,89

Anonymous

20,89

Wil Van Gelderop

❤️❤️❤️

50,89

Monique Turna

Zet hem op topper!! Dat alles maar goed mag komen met je kanjer🙏💋

10,89

Mark

Go go Desiree

20,89

Bianca & Stefan Groen

Succes Dees!!! Fantastisch dat je dit doet…

75,89

Anonymous

Zet ‘m op kanjers! 😘

30,89

Jiska

Zet ‘m op, heel veel sterkte voor jullie! 🌺

30,89

Claudia Goncalves

25,89

Vera

You go girl! Met onze steun. Dikke knuffel Benjamin en Vera

20,89

M Damman

Zet hem op wijfie ❤️

15,89

Marie Croes

15,00

Susan Dalstra

Heel veel liefs en sterkte voor jullie xxx

25,89

Philippine Dike-dankelman

Jij kan dit lieve Dees!! Hartjes voor jullie 3 ❤️❤️❤️

10,89

Colette

Veel liefs van ons

20,89

Joost

Hopelijk ga je die 5.000 euro dik halen! Succes met de 2 km.

5,00

Evy

Hup tante Dees!

12,00

Sven

Toen ik hoorde dat tante Dees ging zwemmen om geld op te halen voor onderzoek naar de ziekte van mijn oom, zei ik direct: "Dan mag ze al mijn centjes hebben!"

30,89

Anonymous

50,89

Krista Vermeulen

30,89

Annegeer Dekkers

Zet ‘m op!

10,89

Kyra De Weert

Heel veel kracht en sterkte voor jullie!

10,89

Pauline Breeuwsma

Lieve Desiree, Heel veel sterkte voor jouw gezin in deze vreselijk moeilijke tijd❤️ Veel liefs en zet ‘m op tijdens de zwemtocht op 8 juli. Pauline

25,89

Bret Hartman

Zet ‘m op Dees 💪🏻 🏊🏻‍♀️ En heel veel sterkte ❤️

30,89

Hinke Weikamp

10,00

Anouk De De Kleermaeker

Sterkte lieverds!! En succes Dees!!

10,89

Carien Heilmann

Lieve Dees, heel veel sterkte in deze k tijd!!! Liefs Carien

10,89

Cathalijn Van Hattem

30,89

Bart Jorissen

20,89

Ans

Goed bezig. Zet hem op!

10,89

Ina Boshuizen

50,89

Anne Marije De Vries Lentsch

Lieve Desiree,

20,89

Ina Babbé

Dit kun jij, desnoods helemaal in vlinderslag! Veel sterkte voor jullie, liefs, Ina

30,89

Fam V D Kooi - Pots

💪 😘 ❤️ Succes Désirée ❤️

20,89

Viviène Werner

Lieve Dees, wat een rollercoaster moet dit zijn voor jullie! Ik lees/zie dit pas net en wens jullie alle sterkte, positiviteit en liefde die jullie nodig hebben om dit samen aan te gaan. En hup, nu zwemmen jij! 😂 Liefs Viviène

20,89

Fleur Tjaden

💪🏼😘

20,89

Jo Alita Boersma

20,89

Elselien

❤️Zet ‘m op Dees!

15,89

Charlotte

Liefs van je buurvrouw / je personal Reiki Master ;-))

10,89

Nienke

Zet hem op Desiree! En heel erg veel sterkte en liefde voor jou en je mannen!

15,89

Nina

😘

10,89

Yvonne Bailey-smitskamp

Mooi initiatief❤️

25,89

Myra Roosen

Lieve Dees, Sinds het overlijden van mijn vader aan slokdarmkanker ben ik sponsor van KWF. Onderzoek is key. Het gekke is dat wanneer het dichtbij gebeurt (zusje heeft tongkanker en start morgen met behandelingen) je pas goed snapt wat het allemaal teweegbrengt in een gezin, een relatie, een liefde, een familie. Alsof je in een hele slechte film zit en de filmmuziek klopt ook niet. Mijn (ons) hart is bij jullie. X Myra

20,89

Alexandra De Groot

Super van je! En heel veel liefs voor jullie allemaal x

20,00

The Labour Dept.

20,89

Franke Van Hoeven

You can do it honey xxxxx

10,00

Martyn

You've got this! Succes x

20,89

Linda Samplonius

20,89

Sanne

Lieve Dees, wat een bizar K-nieuws! Ontzettend veel liefs en sterkte voor jullie ❤️

30,89

Heleen Kimman

Desiree wat een verhaal, ik wist het niet. Zet ‘m op en hoop dat je enorm veel ophaalt en vooral dat jullie hier als gezin uitkomen! 🙏🏻❤️

15,89

Eunice Williams

100,00

Koen Machielse

Heel veel succes Dees! Liefs.

20,89

Wieteke Nijkamp

20,89

Pamela

Heel veel sterkte!! Ik denk aan jullie ❤️

20,89

Marcia Hauptmeijer

Trots op jou lieve Dees ❤️

10,89

Sara

😘

10,89

Thea Tijssen

Lieve Dees, Wat ontzettend heftig. En wat goed dat je gaat zwemmen voor dit mooie doel. Succes en veel sterkte! 🍀🙏🏼 Liefs, T.

20,00

Eline

Moed en kracht voor jullie

30,89

Fadoua El Harrak

💪🏽

20,89

Nina

Heel veel succes!

30,89

Aline Hogenberg

Lieve Dees, heeeeeel veeel succes, geluk en hoop!

20,89

Marlieke Vd Meulen

20,89

Ilo

Jullie zijn de beste! X

10,89

Dewi Leming

15,89

Tamara Van Gelderen

30,89

Babette Dessing

5,89

Merel Diepstraten

20,89

Merel Telman

10,89

Chantal Lo

30,89

Marije Martha

Kanjer ben je!! Heel veel sterkte! X

20,89

Anonymous

20,89

Sharon En Bobbi Kats

Jammer dat ik niet met je mee kan zwemmen! Zet hem op vriendin!

20,89

Cora En Ad Meijer

Super dat je dit doet. Heel veel sterkte

50,89

Petra De Vries

10,89

Inge Groeneveld

Je bent een topper!

10,89

Anonymous

20,89

Dewi

10,89

Anonymous

Ik wens jou op 8 juli heel veel succes en ga mijn best doen om jou dan te komen aanmoedigen

15,89

Henk-jan Van Der Marel

5,89

Anonymous

Lieve Dees, sterkte en kracht en succes voor jullie! Ergens moet er goeie karma zijn. Dikke kus Peg

5,89

Anonymous

10,89

Caroline Donner

30,89

Heleen En Jan Koot

Wat een goed initiatief. Succes! Veel geluk voor jullie 🍀

10,89

Julia Linders

10,89

Piet En Lammy Van Leijen

20,89

Margret Van Schaick

Succes met zwemmen en sterkte voor Roy!!!

50,89

Marika Glas

Goed van je Desiree om dit te doen! Fijn dat het met Roy de goede kant op gaat Wens jullie veel sterkte en geluk toe. Liefs Marika 😘

25,89

Bert En Lidy R

25,89

Margriet Ceelen

Een prachtig initiatief Desiree! Zo helpen we de K de wereld uit! Zet m op! Je kan het !

20,89

Anneke Reurings

Desiree , heel veel succes met je prestatie. Je kan het , je weet waar je het voor doet

75,89

Anonymous

Heel veel sterkte, kracht en steun toegewenst, Carla Kats (moeder Annebel)

30,89

Hind

Je bent een held! ❤️

30,89

Bert&betty Luirink-wartenbergh

30,89

Jan Grijpink

Hoi Desiree, knap dat je deze uitdaging aangaat. Waarschijnlijk ben je al volop in training , hopelijk helpen alle behandelingen die Roy moet ondergaan. Groeten Martine en Jan. Via Hettie blijven we op de hoogte

50,00

Henri En Ilse

Zet 'm op! Liefs van ons

20,89

Annebel

xxx

25,89

Frans Van Veen

Ik wens jullie de komende tijd veel kracht en ik hoop met jullie mee op een goede afloop.

50,89

Roos & Jeremiah

🤍🔥

15,89

Mb

Zet hem op Dees!!

10,89

Anouk Schakenbos

Zet hem op topper!

10,89

Naomi

15,89

Ann Van Oers

Heel veel sterkte met de rollercoaster en heel veel succes met het zwemmen &lt;3

20,89

Marije

10,89

Titia Seveke

10,89

Anonymous

10,89

Lotte

20,89

Elseline Tolhoek

Lieve Dees en Roy, jullie komen er samen wel. Door dik en dun. ❤️

25,89

B. Brabander

Succes!

10,89

Muriel Oonincx

Zet ‘m op xxx

20,89

Barbara Ruijgrok

30,89

Anonymous

30,89

Sanne Bakker

Lieve Dees, Denk heel veel aan jullie. Kom je graag supporten 8 juli. X

50,89

Bjorn & Marie

❤️💪😘

50,89

Floor Sam

💪🏽💪🏽❤️

20,89

Nicolette Fox

Lieve Desiree Voor jullie en alle anderen die deze steun verdienen Sterkte X

20,00

Anonymous

Vol ongeloof las je LinkedIn-post, want in welke nachtmerrie ben je terechtgekomen... Ik wens je heel veel veerkracht toe lieve Desiree. En ik spring graag eens met je in het water om je te supporten in de aanloop van de wedstrijd. Al is het om alleen te fungeren als boei om op te leunen. X

30,89

Carlo Verlaan

50,89

Netty

30,89

Hanneke Geurts

Heel veel liefs, sterkte en kracht voor jullie gezinnetje 😘 you can do this!

20,89

Faby-anne Spekman

Heel veel succes 💪

10,89

Lisanne Liebregts

20,89

Anouk Drent

20,89

Armein Marlous

10,89

Marijn De Graaf

50,89

Marijke Puts

20,89

Wilco Van Der Marel

20,89

Jan En Corrie Van Der Marel

Succes

10,89

Zoe Lammers

Zet hem op topper! Ik denk aan jullie❤️🍀💪🏻

20,89

Anonymous

Wat een verschrikkelijk heftig bericht las ik van je op LinkedIn. Ik snap dat je het liefst iets wilt doen. En ik wil het liefst steunen, dus ik ben je dankbaar omdat je - naast het feit dat je dit doet voor ons allemaal - de kans geeft om het gevoel te geven dat ik ook iets kan bijdragen. Succes als je straks aan het zwemmen bent, en nog veel meer succes met alles waar jullie nu in zijn terechtgekomen. Lieve groeten, Tess Dumitru

20,89

Saskia Smith

Duik en zwem, in gedachten zwem ik mee! ❤️

50,89

Anonymous

En ik bid heel hard voor die knappe doktoren. Liefs!

30,89

Valerie Bouman

Lieve Dees, zo naar om je na al die tijd om deze reden te schijven. Ik ben er stil van en wens jullie drietjes heel veel kracht en sterkte, ❤️

75,89

Henk Groot

Streefbedrag gehaald maar gewoon doorgaan! Sterkte en ik hoop er bij te zijn 8 juli. Zet 'm op!

20,89

Carla Stephan

👌 super actie Dees! Veel sterkte voor jullie ♥️

20,89

Tamara Gras

🙏🏽♥️

20,00

Sonja Garenfeld

20,89

Carl Zloch

10,00

Matthijs Wind

30,00

Koen Crijns

Succes en sterkte!

20,89

Janneke Ten Dam

20,89

Ilse Van Andel

15,89

Saskia Van Langevelde

Veel sterkte en liefs

50,89

Stefan Groen

Zet ‘m op Desiree! Voor jouw vriend, voor mijn vriend en al die anderen 💪🏼🙏🏼💚

20,89

Ellyne Bierman - Hagen

Heel veel sterkte de aankomende tijd en succes met zwemmen. ❤️

20,89

Robyn Van Alphen

10,89

Nick Schnater

5,89

Joep Van Der Laan

10,89

Anonymous

30,89

Tom

Heel veel liefs en sterkte Desiree!

75,89

Jeanie

20,89

Merel

Zet ‘m op lieve Dees! ❤️

50,89

Danielle Van Wessem

Alle goeds voor jou en de jouwen! Daan x

30,89

Lemon Splash (carola)

You go girl! 🔥

10,89

Tara

10,89

Anonymous

Veel sterkte. Wat een onwaarschijnlijke nachtmerrie.

10,89

Lonneke Zuure

Sterkte Desiree!

30,89

Lysan Smelik

Heel veel succes met zwemmen!! 💪

20,89

Heidi Duits

Zet m op kanjer❤️

8,39

Anonymous

Veel sterkte de komende periode!

5,89

Marcella

Zet ‘m op en veel liefs!

15,89

Anonymous

20,89

Anonymous

15,89

Carlijn

Zet 'm op, Desiree! Veel sterkte voor jullie beiden. Groet, Carlijn (Vader)

20,89

Corine Schumacher

Zet m op 🏊🏻‍♂️ 🏊🏻‍♂️ 💋

30,89

Mandy Van Barneveld

Zo trots op jou! ♡

30,89

Yldou

Succes Dees!! Zet hem op ❤️‍🔥

20,89

H Van Santen

Veel succes en sterkte! Groetjes Helene

100,89

Arno Bon

20,89

Anonymous

25,89

Tamira Van Van Roeyen

10,89

Joyce Kroon

Yes, je streefbedrag is gehaald. Zet hem op!

10,89

Esther Stufkens

10,89

Saskia Jansen

20,89

Ilona Verhoef-albers

Hi Desiree, wat zijn jullie in een ellende terechtgekomen. Mooi dat je zo’n afstand gaat zwemmen. Hierbij een donatie en we komen je graag aanmoedigen tegen die tijd. We horen graag hoe laat. Succes met trainen en sterkte met alles. Liefs, Ilona Verhoef-Albers

10,89

Anonymous

Zagen jouw berichtje via Wouter Man op LinkedIn. Alle sterkte toegewenst en het is te verslaan! Tough times never last, tough people do

10,89

Jelle Mol

10,89

Shirley Den Hartog

Zet hem op en veel sterkte!

20,89

Rudi De Groot

Heel veel sterkte 🙏🏼

20,00

Liselotte Admiraal

Ik denk aan jullie! Veel kracht en liefde 🫶🏼

10,89

Anonymous

Lieve Desiree, wat een heftig nieuws. Een kleine bijdrage voor een grote prestatie. Houd moed! Ik zwem virtueel met je mee.

10,89

Hanneke Mijnster

10,89

Anonymous

20,89

Dana Zonneveld

Jullie kunnen dit❤️

30,89

Anna Van Der Heijden

Fantastisch dat je dit doet. Sterkte!

50,89

Emma Aarts

50,89

Wouter & Eva

We komen je aanmoedigen hoor - zet hem op!

10,89

Julie Ten Have

Zet hem op!

30,89

Victor

30,89

Nikky Hofland

Hup! Zwemmen met die handel. Ik ga zo’n tweedehands megafoon op de kop tikken. Doen ze bij de roeiers ook altijd 😂 ❤️

20,89

René En Anneke Borm

Lieve lieve Desiree, ze hem op vecht ervoor en zwem alle frustraties van je af. Jij en Roy gaan dit gevecht winnen, helaas kunnen we er niet bij zijn. Maar weet beide in gedachte elke dag bij jullie, dikke knuffel en kus voor jullie drietjes.

50,89

Jarno En Romy

30,89

Anja En Marcel

Kanjer! Veel succes liefs

20,89

Olga

Zwemze!! Mega goede actie!

75,89

Lisa En Janis Luijten

Succes lieve vriendin! Nog ff doortrainen en daarna met twee handen in je neus de 2 km zwemmen. Bucas!

50,89

Dave

Zet m op lieve Dees

20,89

Daan Van Veen

Succes lieve Dees!

10,89

Mirjam Lorijn

Heel veel succes,

75,89

Vrhk Consultancy

HUP DEES

30,89

Ids

Zet m op lieve Dees X

50,89

Marlous En Oliver

Dappere Dodo! Heel veel succes.

50,89

Hettie Van Der Marel

Go go go we weten dat je het kan. Veel succes

50,89

Joyce En Tom

You'll never swim alone!

20,89

Wies Huis In 't Veld

10,89

Simone Braaksma

You go woman.

20,89

Caroline De Rooij

Succes Dees, jullie kunnen dit samen aan!

20,89

Robin

En als ik kan, kom ik je natuurlijk persoonlijk aanmoedigen! Superstoer dat je dit doet!

Show more