Ik kom in actie voor Fight cancer
Dit wordt de 3e editie van Swim to Fight Cancer waar ik aan meedoe. Het is een prachtig event en het afgelopen jaar heb ik niet stil gezeten.
Ik heb drie gulle donateurs gevonden die ieder EUR 5.000 sponsoren. Zij hebben wel een mooie voorwaarde gesteld. Zij matchen namelijk de donaties tot een maximum van EUR 5.000 per sponsor.
Dit betekent effectief het volgende. Doneer je EUR 125 dan leggen de drie sponsoren samen EUR 375 bij en wordt jouw bijdrage dus EUR 500 voor onderzoek naar kanker.
Ik zwem, indien nodig volgens de regels van de organisatie, met een wetsuit. Op deze wetsuit staan de namen van dierbaren (van donateurs) die strijden of hebben gestreden tegen kanker.
Binnenkort stuur ik iedereen persoonlijk een bericht via WhatsApp met meer informatie en de donatielink.






