Ik kom in actie voor Fight cancer...
Om te rennen voor alle zielen die we onterecht verloren zijn aan deze ziekte. Ik heb een lichaam dat hiertoe in staat is. Dus als ik kan rennen om Fight cancer te helpen met het zoeken naar een genezing, dan doe ik dat.
Sponsor mij en help daarmee Fight cancer met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Fight cancer en ik zijn jou heel erg dankbaar.
My Achievements

Profiel geüpdate

Team gevormd

€500,- gepasseerd

Doel vergroot

Eerste donatie gehaald
My Updates

De zoveelste engel verloren
Thursday 1st May In Maart is mij ter ore gekomen dat presentatrice Dieuwertje Blok overleden is. Ik wist destijds niet waardoor, dus ik was geschokt om uit te vinden dat één van de weinige TV-figuren die mijn aandacht langer dan een halfuur op het scherm kon houden was gestorven aan de ziekte waarvoor ik me juist hard wil maken op de 24ste.Thank you to my Sponsors

€10,89
Woob

€50,89
J. B. Blom

€10,89
Anonymous

€90,89
Danique
Run like a Queen 👸 🏃♀️ 🏃♀️ 🏃♀️

€50,89
Jos & Patou Dijsselhof
Dear Carlijn, Wishing you all the very best from Abu Dhabi

€30,00
Nienke Dijsselhof
Zet hem op, lievie. Trots op jouw!

€20,89
Mathijs Dijsselhof
Succes Carlijn!!

€62,89
Rick Trouwborst

€7,00
Wouter Jannink

€30,89
Go on queen!