Carleen Meijer

LoveLife Run | Amsterdam

Ik kom in actie voor Fight cancer

Dit jaar doe ik mee aan de Lifeloverun om geld op te halen voor Fight cancer. Nog altijd krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland te maken met de diagnose kanker – een keiharde realiteit die ook mensen in mijn eigen omgeving treft.

Met deze run wil ik mijn steentje bijdragen. En voor iedereen die vecht, gevochten heeft of iemand heeft verloren.

Samen met mijn vriendinnetje Emma en vrienden trek ik mijn hardloopschoenen aan. De LoveLife Run is een evenement met een lach en een traan. 

"Stoere, heldhaftige (ex-)kankerpatiënten rennen 5 kilometer lang met hun familie, vrienden en (medische) zorgverlener om zo geld op te halen voor kankeronderzoek. Een onmetelijke prestatie waar kracht en doorzettingsvermogen voor nodig is. Ze gaan dan ook 12 weken lang in training om de finish te kunnen halen. Een gespecialiseerde trainer helpt hen hierbij. Hun lach en hun traan maakt de LoveLife Run zo bijzonder. In 2024 werd er bijna 258.000 euro opgehaald door 580 deelnemers!"

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

My Updates

Ik kom in actie voor Fight cancer

Tuesday 3rd Jun

Op vrijdag ren ik mee met de lifeloverun. Niet zomaar een sportieve uitdaging, maar eentje die voor mij draait om liefde, kracht en herinnering. Want achter elke kilometer die ik afleg, schuilt een reden. Of beter gezegd: meerdere redenen.

Ik ren mee voor Emma, mijn lieve vriendin. Afgelopen jaar kreeg zij te horen dat ze kanker had. Een oneerlijke klap, maar Emma is ongelooflijk sterk. Ze is keihard aan het trainen om weer fit te worden en staat nu – samen met vrienden en familie – aan de start van deze run. Haar kracht en doorzettingsvermogen zijn bewonderenswaardig, en ik ben trots dat ik naast haar mag lopen.

Ik ren ook voor mijn broer Bas, die in 2022 is overleden aan een hersentumor. Een paar jaar geleden liep ik de Strong Viking Run voor hem. Hij was altijd mijn grootste supporter, en in gedachten zal hij dat altijd blijven. Ook nu, bij elke stap die ik zet.

Ik ren ook voor mijn moeder, die leeft met de diagnose kanker. Het is een strijd waarvan we weten dat ze die niet zal winnen. En toch is zij degene die ons elke dag laat zien wat echte kracht is. Met haar positiviteit, humor en liefdevolle aanwezigheid inspireert ze me om niet stil te blijven staan, maar juist te blijven bewegen. Door te rennen, eer ik haar levenslust – en laat ik zien dat haar veerkracht doorleeft in mij.

En dan is er nog Maud, een goede vriendin die inmiddels al een paar jaar schoon is. Haar verhaal geeft hoop. Ze heeft me altijd laten zien hoe krachtig mensen kunnen zijn, zelfs op de moeilijkste momenten.

Oma, ook voor jou ren ik. Peter, Ronald en Marjolein, ook voor jullie zet ik mijn stappen❤️

Maar eigenlijk ren ik voor iedereen die geraakt is door deze ziekte. Voor geliefden, bekenden, onbekenden. Voor iedereen die strijdt, herstelt, mist of steunt. Ik hoop dat ik met deze run een klein beetje kracht kan meegeven. 

Thank you to my Sponsors

20,89

Tiny Jacobs-brouwer

30,89

Mirjam, Peter En Anniek

Lieve Carleen, Al ruim 40 jaar kennen we je lieve papa en mama en zodoende hebben we ook Bas goed gekend en uiteraard ook jou inmiddels 29 jaar,(vanuit de wieg...) We hebben zoveel bewondering hoe jij je staande houd lieve schat ! Altijd positief en een steun voor anderen, maar pas je ook goed op jezelf? Wij passen goed op mama Jeanette en op Peter en vele anderen, die ook getroffen zijn door deze vreselijke ziekte ! Trots zijn we op je...héél erg! Veel liefs , Peter, Mirjam en Anniek xxx

15,89

Sharon Capel

Heel veel succes!

10,89

Anonymous

15,89

Noëlle Gertsen

Veel succes!!

30,89

Eelco Streef

Trots op jou!

30,89

Anonymous

25,89

Anonymous

Zet hem op!!!

30,00

Victor Huiskamp

Succes!

25,89

Gerrie Houwen

Doe je best. Oma Gerrie

20,89

Pauline Van Der Goot

Succes en mooi initiatief!💖

30,89

Carmen Olthof

Heel veel succes Carleen 💝

20,89

Iris Van Der Mast - Van Berkel

Wat goed dat je dit doet Carleen. We wensen je heel veel succes!

20,89

Ian De Graaf

Topper.

30,89

Anonymous

50,89

Anne Van Zijverden - Van Berkel

Lieve Carleen, heel veel succes!

100,89

Willeke En Theo Van Berkel

Prachtig mens! Veel succes met deze actie. Wat heb je het doel en wat het voor betekend mooi verwoord. Succes met trainen en lopen.

50,89

Mathilde En Jaap Stuiver

Zet ‘ m op lieve Karleen.. Wat heb je een mooi bericht geschreven..

25,89

Hugo En Inge

Wat een prachtig blog. Veel succes Carleen!

30,89

Ernst Bos

100,89

Han En Jeanette Meijer

10,89

Lisa Janssen

10,89

Anonymous

15,89

Charline

❤️🙌🏻

10,89

Kim Akkermans

❤️❤️❤️

100,89

Marijke & Henk Speulman

Dit is zeker 10x een 10 waard. Goed bezig! Samen sterk!

20,89

Theun Eenhoorn

Heel veel succes! Alle beetjes helpen, hopelijk die van mij ook.

75,89

Martine Reijers

Succes en heel veel plezier samen!

50,89

Bob & Maxime

Zet m op schat!! Liefs Bob & Maxime❤️

10,89

Anonymous

20,89

Ilse L.

Mooi en succes!

20,89

Anne-marie Troost

20,89

Marjolein Van Der Molen

Veel succes Carleen wat mooi dat je dit doet!🌹

10,00

Rosalie En Rogier

Heel veel succes Carleen!

25,89

Willy Van Den Hazel

Succes lieve Carleen!!

20,89

Karin Hartog

Wat een mooie bijdrage die je levert aan de zeer belangrijke doel. Heel veel suc6 ermee!!

10,89

Brigitte Van Heumen

Mooi hoor meissie!! Zetumop 💪

10,89

Ilse

Lieve Carleen, zooo trots op jou! Bas is erbij ❤️ veel liefs

10,89

Annemarie Van Marwijk

Zet 'm op Carleen! Mooi dat je op deze manier je steentje bijdraagt.💪🍀

20,00

Crisje

Succes Carleen!

5,00

Mariëtte Van Eede

20,89

Robin Langhout

Liefde, kracht en herinnering ❤️

20,89

Wesley Donkers

15,89

Anonymous

Show more