Boris Bijl

Swim to Fight Cancer | Alphen aan den Rijn

🌊 Ik zwem 3 kilometer voor mijn moeder – en voor iedereen die met kanker te maken heeft gehad. 💙

Op 7 september doe ik mee aan Swim for Cancer in Alphen aan den Rijn, en zwem ik 3 kilometer om geld op te halen voor belangrijk kankeronderzoek.

Toen ik 18 jaar oud was, ben ik mijn moeder verloren aan kanker. Veel te jong, veel te snel. Het heeft mijn leven voorgoed veranderd – en helaas ben ik lang niet de enige met zo’n verhaal.

Daarom spring ik het water in. Voor haar. Voor anderen die vechten. En voor iedereen die iemand mist.

➡️ Wil je me steunen?
Elke donatie, hoe klein ook, helpt. Samen maken we verschil. 💪

Dankjewel voor je steun, het delen of gewoon even stil staan bij dit doel

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

Thank you to my Sponsors

20,00

Jochem Droogers

Beter dat je het haalt. Succes

30,89

Majstra

Boris, veel succes en goed initiatief! Van Josip

30,89

Peter Den Hollander

Hallo Boris, mooi initiatief👌.

30,89

R.verbree

Super dat je dit doet Boris, voor jou lieve moeder en mijn lievelings tante !! succes met je prestatie !

20,89

Geertje Bruggen

20,89

Lida Van Der Voorst

Boris’ moeder is mijn zus. Alweer ruim 15 jaar moeten we haar missen. Geweldig dat Boris meedoet aan Swim for cancer. Natuurlijk steun ik dat met een donatie.

20,89

Martin Schenderling

Zet ‘m op.

10,89

Gerda Van Der Voorst

Wat mooi dat je dit doet. Je lieve moeder zou enorm trots op je zijn. Je moeder was een enorme lieverd en ook ik mis haar. Heel veel succes Boris Gerda de Bruijn van der Voorst

5,89

Victor Sijm

Show more