Ik kom in actie voor Fight cancer
Om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. Ik kreeg die diagnose ook, in 2021. in 2022 kreeg een hulpverlener kanker. Beiden zijn we schoon, maar nog altijd de restverschijnselen. Zwemmen helpt mij, de impact van deze ziekte te vergeten.
Veel mensen in mijn omgeving heb ik al verloren. En ik denk dat dit ook voor jullie, onze sponsoren geldt
Ik wil alles doen, om nieuwe onderzoekers te helpen, een stap verder te komen, in het ontrafelen en zo dragelijk mogelijk maken van deze ziekte
Sponsor mij en mijn team voor de vierde keer en help daarmee Fight cancer in hun missie.
MIj volgen? stuur een mailtje naar barconim@live.nl en je krijgt een update van de trainingen van mij en mijn buddies. Alvast heel erg bedankt.
My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!
My Updates

niet weer, hè: biopt vandaag, 9 juli. duimen jullie?
Wednesday 9th JulThank you to my Sponsors

€15,89
Anine Vermeere

€20,89
Henrike Ratering
Heel veel succes met de training!

€30,00
**
Zet ‘m op!
Lieve Barbara, we ontmoetten elkaar vandaag in Groesbeek. Ik voelde direct verbinding. Go for it 💪🏻