Tom van der Sloot

Swim to Fight Cancer | Den Haag

Ik kom in actie voor Fight cancer

We komen in actie om geld op te halen voor kankeronderzoek – en dat is hard nodig. Nog altijd krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland te horen dat ze kanker hebben.

Elke bijdrage, groot of klein, maakt verschil. Door mij te sponsoren steun je Fight cancer in de financiering van broodnodig onderzoek.

Samen zetten we ons in voor een toekomst waarin kanker geen dodelijke ziekte meer hoeft te zijn. Namens Fight cancer en mij: dank je wel voor jouw steun!

Team pagina: https://www.fightcancer.nl/fundraisers/RIDdersFightingCancer4414

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

My Updates

Blog

Thursday 26th Jun

2024: Samen met collega’s hebben we ons volop ingezet om geld in te zamelen voor het KWF. De meesten trotseerden zwemmend de Schie in Delft, terwijl ik samen met één andere collega een stevig uur heb gespind langs de kade. Met z’n allen hebben we een prachtig bedrag van €6.721 opgehaald. Iedereen die heeft bijgedragen: dank jullie wel!

2025: We zijn terug en dit keer nemen we het op tegen de elementen op het strand van Scheveningen! Samen leggen we een volle zeemijl af, dwars door zand, wind en water, allemaal voor het goede doel. Met nog meer energie, betrokkenheid en enthousiasme zetten we ons opnieuw in voor het KWF. Help je (weer) mee om er een onvergetelijk succes van te maken?

Groepsfoto 2024

Thursday 26th Jun

Thank you to my Sponsors

30,89

Annemarie Groeneweg

Omlette du fromage!

50,89

Anonymous

5,89

Kelly

Succes Tom!!

10,89

Jimmy Knoot

10,89

Mats De Waal

Goed bezig Tom!

Show more