Lotte van der Snoek

Swim to Fight Cancer | Leerdam

Voor iedereen die er mee leeft, het heeft overleefd en niet meer leeft.

Zoals de meeste mensen zijn er in mijn omgeving mensen ziek geworden van kanker. Ik heb er een dierbare aan verloren, en gelukkig ook gezien hoe een dierbare er doorheen is gekomen.

Voor iedereen die leeft met kanker bij zichzelf of een naaste, voor iedereen die het heeft overleefd en voor alle geliefden die er niet meer zijn zal ik met liefde (en, laten we eerlijk zijn, frisse tegenzin) een stuk zwemmen in heel koud water om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. Sponsor mij en help daarmee Fight cancer met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. 

Alvast bedankt 🥰

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

My Updates

Professioneel zwemster

Friday 19th Jun
Ben net terug van het zwemmen en was weer wat sneller dan gister: 40 baantjes in 27 minuten!! Heel tof om te merken dat het lukt om sneller en sterker te worden, en dat het dus echt helpt om te trainen!
Naast mijn goede reseltaat was het ook heel leuk om mijn buurvrouw tegen te komen in het bad, al herkende ik haar eerst bijna niet zonder bril. Even gekletst en gedeeld dat ik het misschien een grotere uitdaging vind om de 2km te gaan zwemmen. Mijn conclusie: Eerst maar eens kijken hoe het me de komende maand vergaat en hoeveel tijd ik eraf kan krijgen. Of hoeveel meer baantjes ik kan zwemmen binnen een bepaalde tijd 
Oh, heb trouwens een nieuw zwempak gekocht van Speedo. Mijn gezellige Hema zwempak schuurde bij mijn oksels, die was natuurlijk niet gemaakt om hard en lang in te zwemmen. Voelde me nu helemaal professioneel tijdens het zwemmen;)

Wijze les

Friday 19th Jun
Gister lekker gezwommen en mijn tijd kunnen verbeteren: Vorige week zwom ik 40 baantjes in 32 minuten, gister in 30 minuten! Tussendoor moest ik kort pauzeren omdat ik buiten adem raakte, maar ik kon na een minuutje of twee weer voluit verder. Wijze les van de dag: spreid je energie!

Moeie armen

Friday 12th Jun
Vandaag weer gezwommen. Jongste naar school gebracht en gelijk door gegaan naar het zwembad. Wederom 40 baantjes in 32 minuten gezwommen. Viel me vandaag weliets zwaarder. Mijn armen en schouders waren denk ik nog moe van gister. Daarna nog een kwartiertje heen en weer gezwommen, om te zorgen dat ik het op 5-9 lang genoeg vol kan houden.

Meevaller!

Thursday 11th Jun
Ik ken mezelf een beetje: grote dromen, grote plannen, maar vaak doe ik er uiteindelijk niets mee. Dus ik verbaasde mezelf al door me binnen een paar uur na het gesprek met de buurvrouw op te geven. En nu ben ik zojuist terug uit het zwembad! Door mijn inschrijving bij de FightCancerSwim krijg ik flinke korting van het lokale zwembad en kan ik onbeberkt banen zwemmen. Dat is echt enorm fijn!.
Dan nog even over het zwemmen: Ik heb 40 baantjes van 25 meter gezwommen in 32 minuten! Ik wist echt niet dat ik het in me had :). Ik heb me tijdens het zwemmen niet afgezet tegen de muur, en me tussendoor niet vastgehouden aan de kant. Zo probeer ik toch een beetje de omstandigheden na te bootsen in het open water. Daar is natuurlijk ook geen mogelijkheid om me vast te houden. 
Al die uurtjes in de sportschool betalen zich nu uit doordat mijn schouders en armen best heel sterk zijn. 


Morgen weer naar het zwembad, en als het weer iets beter is ook in open water vlak bij huis oefenen.

Okeeee, waar ben ik eigenlijk aan begonnen?

Wednesday 10th Jun
Ken je dat: je komt je buurvrouw tegen na het uitlaten van de hond, je kletst even, onder andere over het feit dat je geen werk meer hebt. Ze verteld dat ze in het bestuur van de Fight Cancer Swim zit, en voor je het weet heb je je ingeschreven… 
Het inschrijfgeld is overgemaakt, mijn gezin is op de hoogte. Nu moet ik er dus echt aan geloven. Ik ben van plan om 2x per week te gaan zwemmen om mijn conditie op te gaan bouwen. Een wetsuit kopen doe ik nu nog niet, eerst maar eens zien waar dit schip strand😅

Thank you to my Sponsors

21,19

Hannah Van Der Snoek

Ben trots op je. Ik ben er bij om je aan te moedigen!

TOON MEER