Splash to Fight Cancer met Malcom Jamin

Hey! Malcom Jamin hier. Deze zomer duik ik het water in voor Splash to Fight Cancer – en jij kunt meedoen! Of je nou komt voor de vibes, de actie of omdat je ook iemand kent die met kanker te maken heeft gehad… spring jij met mij mee?

Iedereen is welkom – zolang je maar iets doneert. Want ja, kanker raakt ook steeds meer jonge mensen zoals jij en ik. Laten we het bespreekbaar maken. Laten we springen. Laten we strijden. #SplashToFightCancer

Maak kennis met Malcom Jamin voor Splash to Fight Cancer

malcom jamin

opgehaald

€388

streefbedrag

€2,000

Malcom Jamin springt al ruim 560 dagen élke ochtend een sloot in. Door weer en wind, zomer of vrieskou. In zijn video’s deelt hij elke dag een bijzonder weetje over dieren, cultuur of de natuur, om te laten zien hoe wonderlijk de wereld is, zelfs op grijze dagen.

Malcom's moeder kreeg jaren geleden te maken met kanker. Dat is voor iedereen, en zeker een tiener, schrikken. Nu wil hij zijn bereik inzetten om iets terug te doen: aandacht, liefde én geld ophalen voor kankeronderzoek.

Daarom gaat hij deze zomer niet alleen een splash maken in het water, maar ook écht zwemmen. En jij kan met hem in het water springen om geld op te halen voor kankeronderzoek. En uiteraard mag je ook mee zwemmen, maar als je niet zo'n zwemmer bent kan je alsnog op deze manier te water gaan en je zomer 2025 wat extra betekenis geven. Doe je met hem mee en/of steun je zijn missie?

Hoe werkt het?

Account aanmaken

Schrijf je in via een van de onderstaande inschrijfknoppen, maak een eigen account aan en wordt onderdeel van Malcom Jamin's team.

Haal donaties op

Deel jouw Splash to Fight Cancer met al jouw familie, vrienden, collega's en kennissen en haal geld op voor kankeronderzoek.

Splash to Fight Cancer!

Spring samen met Malcom Jamin in het water in Den Haag, Heerenveen, Amstel en/of Alblasserdam.

Bekijk hier de agenda van Splash to Fight Cancer met Malcom Jamin

locatie pin

30 augustus – Den Haag

Spring samen met Malcom Jamin op 13 september in de Alblas in Alblasserdam en haal geld op voor kankeronderzoek.

Let op! Er zijn maar 30 plaatsen beschikbaar.

Splash to Fight Cancer Den Haag
locatie pin

31 augustus – Heerenveen

Spring samen met Malcom Jamin op 31 augustus in de Heide in Heerenveen en haal geld op voor kankeronderzoek.

Let op! Er zijn maar 30 plaatsen beschikbaar.

Splash to Fight Cancer Heerenveen
locatie pin

6 september – De Amstel

Spring samen met Malcom Jamin op 6 september in de Amstel in Amstelveen en haal geld op voor kankeronderzoek.

Let op! Er zijn maar 30 plaatsen beschikbaar.

Splash to Fight Cancer Amstel
locatie pin

13 september – Alblasserdam

Spring samen met Malcom Jamin op 13 september in de Alblas in Alblasserdam en haal geld op voor kankeronderzoek.

Let op! Er zijn maar 30 plaatsen beschikbaar.

Splash to Fight Cancer Alblasserdam

Meld je aan voor de nieuwsbrief van Fight cancer