Bekende Bosschenaar Mari van de Ven sluit zich aan als Fighter

14 Jul 2026

Bekende Bosschenaar Mari van de Ven sluit zich aan als Fighter

Wij vinden het fantastisch dat Mari zijn netwerk inzet om anderen op te roepen om mee te doen. Zijn betrokkenheid en bereik geven een enorme boost aan Swim, Spin & Run to Fight Cancer en laten zien hoeveel impact één persoon kan maken wanneer hij zijn stem gebruikt.

๐ƒ๐จ๐ž ๐ฆ๐ž๐ž ๐ž๐ง ๐ณ๐ž๐ญ ๐ฃ๐จ๐ฎ๐ฐ ๐จ๐ง๐ฆ๐š๐œ๐ก๐ญ ๐จ๐ฆ ๐ข๐ง ๐ค๐ซ๐š๐œ๐ก๐ญโต‘
Op zondag 27 september 2026 keert Swim to Fight Cancer terug naar de vertrouwde en sfeervolle omgeving van de IJzeren Man Vught met een vernieuwde en sportieve editie: Swim, Spin & Run to Fight Cancer Den Bosch – Vught.

Een dag vol sport, saamhorigheid en strijdlust, waaraan iedereen op zijn eigen manier kan bijdragen. Of je nu het water induikt vanaf het festivalpodium, de pedalen rondtrapt op de catwalk op het strand, 2 rondjes IJM gaat hardlopen, de Estafette doet of in je eentje de volledige triatlonuitdaging aangaat — iedereen kan meedoen. Individueel, met je gezin, vrienden of collega’s.

Mari, enorm bedankt! ๐Ÿฉต๐Ÿ’ช