Nieuws

Bokscombi krijgt kankercellen klein

Tuesday, 3rd Dec 19

'Straks zijn er bijna geen patiënten met ernstige uitzaaiin...

Tuesday, 3rd Dec 19

Nieuwjaarsduik kick off Swim to Fight Cancer Achterhoek 2020

Tuesday, 3rd Dec 19

Jongerenprijs voor Bussumse Isa (10) na bijzondere prestatie...

Thursday, 10th Oct 19

Fight Cancer Night komt terug met derde editie!

Tuesday, 1st Oct 19

Swim to Fight Cancer levert recordbedrag van 525.000 euro op...

Tuesday, 17th Sep 19

Duinkikkers in actie voor Fight Cancer

Tuesday, 17th Sep 19

Hagenaren zwemmen in de gracht voor onderzoek tegen kanker

Monday, 16th Sep 19

Swim to Fight Cancer in Eindhovens kanaal. Kom jij juichen v...

Monday, 16th Sep 19

Swim to Fight Cancer levert bijna twee ton op

Wednesday, 11th Sep 19

Dongense Miriam Trommelen haalt € 7.332,- op voor Swim to ...

Wednesday, 11th Sep 19

Komend weekend weer volop Haagse festivals én lekker weer

Wednesday, 11th Sep 19

Swim to fight cancer Gooise Meren: de teller staat op €127...

Monday, 9th Sep 19

Zwemmers brengen ruim 124.000 euro bijeen

Monday, 9th Sep 19

Succesvolle 2e Nijmeegse editie Swim to Fight Cancer

Monday, 9th Sep 19

Corné Kempen in Swim to fight cancer

Thursday, 5th Sep 19

Zwemmen tegen kanker

Thursday, 5th Sep 19

Swim to Fight Cancer in de Eem

Thursday, 5th Sep 19

Louise (9) over Swim to Fight Cancer: 'Het was een dag met e...

Tuesday, 3rd Sep 19

Een lach en een traan bij Swim to Fight Cancer in Breda

Monday, 2nd Sep 19

Giethoorn zwemt 26.000 euro bij elkaar

Monday, 2nd Sep 19

Een dag uit het leven van Joost Reijns

Monday, 2nd Sep 19

Maarten van der Weijden zwemt in tien uur van Hank naar de C...

Thursday, 29th Aug 19

Actrice Dominique van Vliet zwemt mee in de strijd tegen kan...

Wednesday, 28th Aug 19

Stichtse Vecht klaar voor de Swim - BN'ers aanwezig om medai...

Tuesday, 27th Aug 19

Bijna zeshonderd deelnemers de Singel in tijdens Swim to Fig...

Monday, 26th Aug 19

Deelnemers Swim to Fight Cancer bereiden zich voor in IJzere...

Monday, 26th Aug 19

Swim to Fight Cancer haalt een recordbedrag op van 225.089 e...

Monday, 26th Aug 19

Julie, Sophie, Loes en Sep zwemmen mee tegen kanker. ‘Het ...

Thursday, 22nd Aug 19

Kickboksen in Boerdonk voor strijd tegen kanker: ‘Hij zei:...

Monday, 19th Aug 19

De 500ste fighter heeft zich ingeschreven voor Swim To Fight...

Thursday, 15th Aug 19

Dongense Miriam Trommelen doet mee aan Swim to Fight Cancer ...

Thursday, 15th Aug 19

Fighters gaan voor goed doel, doneren jullie ook?

Monday, 29th Jul 19

Zwemmers uit Dordrecht en Varna zwemmen in elkaars stad voor...

Tuesday, 23rd Jul 19

Corn Kempen verlegt zijn grenzen

Saturday, 20th Jul 19

Zwemmen tegen kanker in de Spiegelwaal

Wednesday, 17th Jul 19

Deelnemers Rollercoaster Run halen ruim 50.000 euro op

Sunday, 14th Jul 19

Fors meer geld opgehaald bij tweede editie Rollercoaster Run

Sunday, 14th Jul 19

Hoge opbrengst bij Rollercoaster Run in Biddinghuizen danzij...

Sunday, 14th Jul 19

Kickbokser Marleen Okx duikt in het diepe voor onderzoek naa...

Monday, 8th Jul 19

Pittige zwemtraining in de Vecht voor het goede doel

Friday, 5th Jul 19

Verrassingsoptreden Bredaas koor in badjas als opwarmer voor...

Monday, 1st Jul 19

Fight cancer en Walibi Holland organiseren tweede editie Rol...

Monday, 1st Jul 19

Spaanse quattro doet als eerste hond mee aan de Dordtse Swim

Sunday, 30th Jun 19

Badeendenchallenge Swim to Fight Cancer krijg een eend en no...

Tuesday, 25th Jun 19

Jeroen Offermans en Dave Kiliaan in voorbereiding op Fight C...

Friday, 21st Jun 19

Edenaren 6-uurs Race voor Fight cancer

Wednesday, 19th Jun 19

Carla had baarmoederhalskanker

Monday, 17th Jun 19

Nog meer geld voor Swim to Fight Cancer

Saturday, 15th Jun 19

Rick Brandsteder 300e deelnemer van Swim to Fight Cancer Sti...

Wednesday, 5th Jun 19

Ren mee met Barend of Daniel tijdens de Rollercoaster Run en...

Tuesday, 4th Jun 19

Opa en oma Swim nieuw bij derde Swim to Fight Cancer Hoorn

Monday, 3rd Jun 19

Fight cancer en Walibi Holland organiseren tweede editie Rol...

Tuesday, 28th May 19

Swim to Fight Cancer bezoekt scholen

Saturday, 18th May 19

Een dag uit het leven van... Wanda de Kanter

Thursday, 25th Apr 19

Fietsen voor Fight naar Dosko

Monday, 22nd Apr 19

Inschrijving Swim to Fight Cancer geopend

Friday, 19th Apr 19

Twee kilometer zwemmen voor goede doel in Amersfoortse Eem

Wednesday, 17th Apr 19

Nijmegen maakt in 2019 opnieuw een vuist tegen kanker

Saturday, 13th Apr 19

Een frisse duik voor Swim to Fight Cancer Muiden

Wednesday, 10th Apr 19

Swim to Fight Cancer Den Bosch: er is veel geld nodig

Wednesday, 10th Apr 19

Voorbereidingen Meijerstad Fight Cancer Night 2019 in volle ...

Tuesday, 9th Apr 19

Swim to Fight Cancer nu ook in singels Breda

Wednesday, 3rd Apr 19

Plons: burgemeesten haalt nat pak voor het goede doel

Wednesday, 3rd Apr 19

Een dag uit het leven van Peter Glas

Monday, 24th Sep 18

Fight cancer haalt ruim 15.000 euro op tijdens cycling at Za...

Tuesday, 19th Jun 18

Rollercoaster Run in Walibi Holland!

Tuesday, 1st May 18

Walk to Fight Cancer

Thursday, 13th Jul 17

Lekker eten en doneren voor kankeronderzoek

Tuesday, 13th Jun 17

Het Swim to Fight Cancer seizoen is geopend!

Wednesday, 3rd May 17

Walibi Holland omarmt Fight cancer als goed doel

Tuesday, 18th Apr 17

24 uur fietsen op circuit Zandvoort voor kankeronderzoek

Thursday, 14th Jul 16

Nielson tweede artiest op de Fighters Night

Tuesday, 17th May 16

Immunotherapie

Thursday, 7th Apr 16

Samenwerking Fight cancer en ADO Den Haag vrouwen

Tuesday, 26th Jan 16

Creative Press Challenge

Thursday, 19th Nov 15

Een dag uit het leven van... Wanda de Kanter

Thursday, 19th Nov 15

Een dag uit het leven van... Maarten van der Weijden

Thursday, 27th Aug 15

Een dag uit het leven van... Koen Reijnders

Wednesday, 3rd Jun 15

Fight from the Bench

Monday, 15th Dec 14

Love liff. Fight cancer.

Sunday, 14th Dec 14

Duik het nieuwe jaar in voor Fight cancer

Thursday, 27th Nov 14

Love LIFF. Fight cancer: speciale première Sequioa.

Thursday, 2nd Oct 14

College Tour met Dennis van der Geest

Tuesday, 30th Sep 14

Scoren voor Fight

Friday, 19th Sep 14

Students Join the Fight

Sunday, 14th Sep 14

SV Den Hoorn

Wednesday, 16th Apr 14