Nieuws

Deelnemersverhaal Awa

Friday, 24th May 24

MannaertsAppels Advocaten: uit de wetboeken, in de wetsuits

Thursday, 23rd May 24

De Alkmaarse Frits Westerkamp: ‘Ziek worden plaatst alles ...

Tuesday, 21st May 24

Kortingsacties: huur of koop swimsuit

Monday, 20th May 24

Alles voor een succesvolle Swim to Fight Cancer Delft!

Alles voor een succesvolle Swim to Fight Cancer Delft! DELFT - Na een geweldige editie in 2022 ma...
Saturday, 18th May 24

Deelnemersverhaal Leontien

Friday, 17th May 24

Midpoint Brabant brengt de Bedrijvenswim in een stroomversne...

Tuesday, 14th May 24

Data van de clinics zijn bekend

Thursday, 9th May 24

Voorlopig programma Swim to Fight Cancer Tilburg 2024 bekend

Tuesday, 7th May 24

Kyra zet de missie van haar moeder voort

Sunday, 5th May 24

Deelnemersverhaal Janneke

Friday, 19th Apr 24

Training opties bekend!

Thursday, 18th Apr 24

Lokaal doel: fietstrainer voor kankerpatiënten in het Groen...

Wednesday, 17th Apr 24

Deelnemersverhaal Carmen

Friday, 12th Apr 24

‘Mijn verjaardagen vier ik nu heel bewust’ - de Alkmaars...

Wednesday, 10th Apr 24

Piushavenbewoner Tom, onze rots in de branding!

Tuesday, 9th Apr 24

Heart Pillows gemaakt in ‘t Praethuys in Alkmaar: hartverw...

Tuesday, 9th Apr 24

Deelnemersverhaal Joep

Friday, 5th Apr 24

Promoters gezocht

Sunday, 31st Mar 24

Swim to Fight Cancer Gouda bij 'De Waard aan tafel'

Tuesday, 26th Mar 24

‘Samen met collega’s dragen we bij aan een prachtig init...

Monday, 25th Mar 24

Swim to Fight Cancer Alkmaar mogelijk gemaakt dankzij lokale...

Monday, 25th Mar 24

Trainingsdata 2024

Kijk hier voor de trainingsdata van 2024
Wednesday, 20th Mar 24

Hulp nodig bij het werven?

Wednesday, 20th Mar 24

Deelnemersverhaal Chantal

Tuesday, 19th Mar 24

Heel Amersfoort blauw

Saturday, 16th Mar 24

Tamara zwemt voor haar Ruud op bijzondere datum

Tuesday, 12th Mar 24

Terugblik op Work out to Fight Cancer

Tuesday, 12th Mar 24

Delft op Zondag - March 2024

Delft op Zondag
Sunday, 3rd Mar 24

Zes tips van zwemcoach Johan Bergman om de Swim tot een goed...

Friday, 1st Mar 24

Lokaal doel 2024 bekend!

Wednesday, 28th Feb 24

BAT-jassen uit: Tilburgs team BAT Bedrijven NV zwemt collect...

Tuesday, 27th Feb 24

Update m.b.t. het onderzoek van Kristina Djanashvili, Swim t...

Sunday, 25th Feb 24

Noordwest Ziekenhuisgroep in Alkmaar stelt met donatie comfo...

Kankerpatiënten kunnen tijdens hun ziekteverloop opgenomen worden op de verpleegafdeling Oncologie....
Thursday, 22nd Feb 24

Registration is open

Open Registratie Swim & Spin Delft
Thursday, 22nd Feb 24

Work out to Fight Cancer

Wednesday, 21st Feb 24

Eerste Alkmaarse editie van Swim to Fight Cancer op 9 juni

Op 9 juni 2024 vindt de eerste Alkmaarse editie van de Swim to Fight Cancer plaats. Deelnemers zwemm...
Friday, 2nd Feb 24

Swim to Fight Cancer Eindhoven op 29 juni 2024

Save the date! ?
Saturday, 27th Jan 24

Swim & Dance to Fight Cancer op 1 september 2024 in de IJzer...

Friday, 26th Jan 24

Kick - off vrijwilligers

Friday, 19th Jan 24

Nieuw bestuurdslid: Danny de Graaf

Thursday, 18th Jan 24

Inschrijvingen geopend door Wethouder Ben van Koningsveld

Wednesday, 10th Jan 24

Kees zwemt voor zijn vader

Kees zwemt voor zijn vader
Thursday, 4th Jan 24

Nieuwjaarsduik in samenwerking IJM!

Monday, 1st Jan 24

Vrijwilligers gezocht

Vrijwilligers gezocht! Voor de aanloop, op-/afbouw en tijdens de SWIM zoeken we meerdere vrijwil...
Tuesday, 7th Nov 23

Terugblik Brainstormsessie

Ruim twee maanden geleden waren we blij verrast met de hoge opkomst tijdens de Swim to Fight Cancer ...
Wednesday, 1st Nov 23

Hekking & Co. speelt op de Swim 2023

Hekking & Co is een rockbandje dat covers speelt, nummers die tenminste één van de bandleden telke...
Sunday, 10th Sep 23

Programma bekend

Programma
Sunday, 10th Sep 23

Out of the Blue Picknick

Sunday, 10th Sep 23

Kanker heb je niet alleen

Thursday, 7th Sep 23