Wiekie Van der Geest

Light at Night Walk | Leeuwarden

Ik kom in actie voor Fight cancer

Om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. Sponsor mij en help daarmee Fight cancer met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Fight cancer en ik zijn jou heel erg dankbaar. 

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

My Updates

Waarom is jouw steun belangrijk?

Wednesday 9th Sep

Pas als je zelf te maken krijgt met kanker, zelf of in je omgeving, merk je wat de consequenties eigenlijk zijn. Hoe spannend het is, over vruchtbaarheid, kaal zijn, mee kunnen doen op school, je toekomst herzien. Kanker heeft veel impact in elke leeftijdscategorie en in elke vorm.

Om zoveel mogelijk kinderen, jong volwassenen en volwassenen goed te kunnen helpen en om minder belastende routes te kunnen vinden, heeft de medische wetenschap onze steun nodig. Wij leveren met deze actie de middelen en zij hopelijk nieuwe oplossingen.

Help mee want hoe minder belastend de behandelingen kunnen worden gemaakt en hoe succesvoller, hoe sneller iemand zijn of haar gewone leven weer op kan pakken, het een plek kan geven en weer zorgeloos gaan genieten.

Dat gun je toch iedereen?

Thank you to my Sponsors

21,19

Ten Bhomer

Succes

51,19

Marijn, Boy & Cooter

21,19

Jeroen Van Duijvenvoorde

21,19

Henny Tichelaar -jonker

Succes 🤞

20,00

Leon & Luuk

21,19

Ruud & Ina Vd Meulen

Succes sis 😘💪👍

21,19

Hans Verheij

31,19

Baukje Van Rijn-de Leeuw

Heel veel succes!

101,19

Anonymous

21,19

Koen Vandermeulen

Heel veel succes😘

21,19

Lotte Duursma

51,19

Heine Bosma

Graag anoniem, want wij zijn als donateur.

TOON MEER