Miriam Westerhof

Walk&Dance to Fight Cancer | Assen

Samen met mijn lotgenootjes kom ik in actie voor Fight cancer

Op 5 oktober lopen wij, 'de lotgenootjes' mee met de Walk&Dance to fight Cancer in Assen. In de afgelopen anderhalf jaar krijgen wij alle 5 deze drie allesverpletterende woorden te horen: 'Je hebt borstkanker'. Vanaf dat moment stond ons leven op zijn kop. We stapten in een rollercoaster van behandelingen en toen eindelijk mochten uitstappen begon het echte herstel pas. Nog steeds ervaren we complicaties, maar nu anderhalf jaar na de diagnose pakken we ons leven 2.0 steeds meer op. We zijn sterker geworden, dankbaar dat de zwaarste periode achter ons ligt.

We willen ons nu graag inzetten voor alle lotgenoten die in dezelfde achtbaan moeten stappen. Maar helaas ook voor de lotgenoten waar geen behandeling meer mogelijk is. Hiervoor is veel onderzoek nodig, onderzoeken die wij graag willen steunen.

Dat doen we niet alleen. Onze familie en vrienden hebben ons de afgelopen periode enorm gesteund. Daarom sluit een deel ook aan als onze 'Friends'. Samen vormen wij Lotgenootjes & Friends - een team dat symbool staat voor hoop, kracht en verbondenheid. Wij willen zoveel mogelijk geld ophalen voor onderzoek en betere behandelingen. Want onderzoek redt levens. Elke stap en elke bijdrage, groot of klein, brengt ons dichter bij een toekomst waarin steeds minder mensen overlijden aan kanker.

Wil jij ons steunen? Fantastisch! Dat kan door te doneren via de button op onze teampagina.

Dankjewel voor jouw steun, lieve groet,

Heleen, Mirjam, Miriam, Floor en Ester.

Samen lopen we voor hoop, voor kracht en voor een toekomst zonder kanker. 

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

Thank you to my Sponsors

20,89

Etienne De Cooker

50,89

Jürgen Horstman

10,89

Janet

Trots op mijn nicht ( je) ❤️

50,89

Anonymous

succes Miriam, mooi dat je dit doet

20,89

Ans Tiesema

10,89

Anonymous

20,89

Anonymous

10,89

Sonja Weijer

Heel veel succes !

20,89

Blanka & Jaap Boontjes

Supergoed initiatief Miriam : Heel veel SUCCES !!!

25,89

Anonymous

Wat een fantastisch initiatief. Veel succes! Karin Prince (de Wolf)

10,89

Anonymous

50,89

Anonymous

50,89

Kristin Randolph

All the best!!

25,89

Kara

Wat een goed initiatief van jullie, heel veel succes!

25,89

Anonymous

20,89

Aafke Drenthen-westerhof

Succes meisje!

25,89

Manuela

Zet hem op Miriam. Ook dit kun je aan 😘🍀👍🏻

15,89

Niels Drenthen

20,89

Alma Borgers

30,89

Anette Schrijvers

You go girl!

20,89

Anonymous

Veel succes Miriam!

Show more