Ik kom in actie voor Fight cancer
Met een heel team vanuit Nij Smellinghe lopen we mee : Om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. Sponsor mij en help daarmee Fight cancer met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Fight cancer en ik zijn jou heel erg dankbaar.
Vanaf de OK en vanuit de palliatieve zorg zie ik bijna dagelijks hoe belangrijk echte nabijheid van belang is, dat doe ik dus tijdens mijn werk, hier is t van belang om geld op te halen voor t nodige onderzoek!
My Achievements
Zelf een eerste donatie gedaan
Pagina gedeeld op social media
Blog bericht geschreven
Profielfoto toegevoegd
Streefbedrag gehaald
Streefbedrag hoger dan €500
Team gemaakt
Eerste 5 donaties binnen!
Thank you to my Sponsors
€21,19
Caroline
€31,19
Jose Douma
€16,19
Judith Plantinga
Zet em op!
€31,19
Auke Rinsma
€26,19
Anonymous
€20,00
Steven Verbeek
Run, José, run!
€21,19
Esther Nijhuis
Zet hem op!
€31,19
Benno
€31,19
Rita
Succes 👍
€21,19
Els
Veel succes en vooral veel plezier. De LLR afgelopen najaar in Deventer was groot succes!
€11,19
Femke
Heel veel succes! Maak er wat van en geniet onderweg!
€11,19
Ronald Ter Mors
Hey José, mooi initiatief! Mijn vrouw deed vprig jaar mee, in Veenendaal, zij heeft sinds 2024 lymfeklierK en ik heb haar inspanning toegejuicht. Veel succes gewenst!!
€16,19
Anika Van Druten
Succes en goed bezig!
€21,19
Chantal
Zet hem op José 🫶
€21,19
Victorine
Succes José!
€21,19







Topper succes