Dieuwke Schimmel

LoveLife Run | Veenendaal

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

My Updates

Poging nr 4

Wednesday 18th Jun
Niet slecht voor iemand waarvan dit nog maar trainings rondje 4 is. Aangehouden schema: 2 minuten rennen, 1.5 minuten lopen, keer 6

Het begin

Tuesday 17th Jun
Aangemoedigd door mijn fysiotherapeut ga ik ervoor. In ieder geval 2.5 kilometer, maximaal 5 kilometer. 

Ruim een jaar geleden werd ik geconfronteerd met baarmoederkanker. Een soort kanker dat nog geen 50 keer per jaar voorkomt onder Aya’s. Ik heb zelf mogen ervaren hoe belangrijk onderzoek is. Want zonder onderzoek had ik chemo’s gehad (https://www.kanker.nl/trials/1438-rainbo-polemut-blue-studie-baarmoederkanker). En ook voor Aya’s loopt wordt momenteel veel onderzoek gedaan. 

Rond mijn diagnose was ik totaal niet sportief. Vanwege bloedarmoede kon ik het ook niet. Inmiddels ben ik 2x per week in de sportschool te vinden en 1x per week in het zwembad. Gezien het feit waar ik vandaan kom, zet ik mijn doel op 2.5 km. Misschien lukt de 5 km, maar 2,5 is al een prestatie in mijn geval. Ondersteun je me? 

Thank you to my Sponsors

5,89

Anonymous

Show more