Ik kom in actie voor Fight cancer
Om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. Sponsor mij en help daarmee Fight cancer met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Fight cancer en ik zijn jou heel erg dankbaar.
My Achievements
Zelf een eerste donatie gedaan
Pagina gedeeld op social media
Blog bericht geschreven
Profielfoto toegevoegd
Streefbedrag gehaald
Streefbedrag hoger dan €500
Team gemaakt
Eerste 5 donaties binnen!
My Updates
Kerstgedachte
Wednesday 24th DecJa, ik heb de afgelopen periode veel kerstkaarten geschreven. Ik ben nog van de generatie: “Kleine moeite groot plezier”.
Maar waar ik van schrok: de hoeveelheid mutaties in onze adressenlijst. Om fijne redenen zoals een eigen stekkie, nieuwe partner of baby. Maar er is ook verdriet door scheidingen, ouderdom of die vreselijke ziekte.
En toen kwam de vraag of we volgend jaar, op het moment dat de zomertijd ingaat, gaan nachtwandelen voor #fightcancer. Natuurlijk doe ik mee. Tijdens de lichtjestocht van 18 km door ons eigen prachtige Amersfoort halen we niet alleen verhalen op, maar ook geld voor onderzoek naar kanker.
Wil jij mij en mijn team ‘Waar is de koffiestop’ helpen? Met een donatie van je statiegeld, het bedrag van een paar kerstpostzegels, een donatie ter waarde van een stukje kerststol of, doe eens gek, het bedrag van een hoofdgerecht? Dank je wel alvast. #fightcancer
En voor straks: zálige feestdagen zonder mutaties!!
ShareThank you to my Sponsors
€11,19
Sonja
€44,00
Róbin Mol
Klavertje vier! 🍀
€40,00
Gerda En Fabiënne
Fantastisch!!!
€20,00
Frank
€51,19
Femke
€20,00





