Ik kom in actie voor Fight cancer
Beste mensen,
Kanker raakt jong en oud, dichtbij en ver weg. Helaas weet ik dat maar al te goed.
Kanker raakt niet alleen degene die ziek is, maar ook iedereen eromheen. De wanhoop, de hoop, het verdriet en soms de vreugde wanneer iemand herstelt… het blijft je altijd bij.
Daarom wil ik graag iets doen. Ik wil geld inzamelen voor onderzoek, betere behandelingen en steun voor patiënten en hun families. Kanker moet een ziekte worden die niemand meer hoeft te vrezen.
Ik vraag jullie om mee te helpen. Elke euro telt. Samen kunnen we het verschil maken, voor patiënten van nu én van morgen. Doneer wat je kunt missen, en deel dit bericht als je wilt. Zo geven we hoop, en werken we aan een toekomst waarin kanker steeds minder levens kost.
Dank jullie wel voor jullie steun.
My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!
My Updates

Bevolkingsonderzoek
Tuesday 8th JulDe bevolkingsonderzoeken naar baarmoederhalskanker, borstkanker en darmkanker redden jaarlijks het leven van duizenden mensen.Dat blijkt uit nieuw onderzoek van het Erasmus MC.
Volgens de onderzoekers wordt per 100.000 mensen bij 1325 darmkanker voorkomen ondat het in een voorstadiun
wordt opgemerkt.Ook borstkanker en baarmoederhalskanker kunnen met het
onderzoek vroeg worden ontdekt.
Daarbij.
Dankzij de bevolkingsonderzoeken wordt op termijn 216 miljoen euro aan zorgkosten bespaard, omdat mensen minder dure behandelingen nodig hebben.
ShareThank you to my Sponsors

€20,89
Jildert En

€50,89
Anonymous
Succes

€15,89
Marleen Van Van Milligen Bahlmann
Zet hem op💪

€50,89
Richtje De Vries
Heel veel succes Esther

€10,89
Anonymous
Heel veel succes

€50,89
Ellen De Vries

€10,89
Kaja Fokkema
Zet hen op Esther 💪. Je bent een topper!!

€20,00
Linda Van Huizen
Super goed dat je dit doet, succes!

€50,00
Tuinstra-abma
Fan ut Skarsterbrege, set ‘m op.

€15,00
Anonymous
♥️

€20,89
Dennis Hielkema
Zet em op 💪💪💪💪

€5,89
Coby Elzinga

€50,89
Jan Koehoorn
Graag gedoneerd,belangrijk 👍

€20,89
Mariejanne De Vries
❤️

€50,89
Loes Bahlmann
Strijden voor een belangrijk doel, zet hem op !!!

€30,00
Heel veel succes met je mooie actie💪🏼