Wij komen in actie voor Fight cancer
Om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. Sponsor ons en help daarmee Fight cancer met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Fight cancer en wij zijn jou heel erg dankbaar.
Bedankt voor jullie bijdrage!
€26
Chantal
€51
Anonymous
€25
Frank Van Burik
Mooi initiatief. XX
€76
Eef Van Dijk
Toi toi toi lieve Chris en medelopers 👍
€16
Jeannet Smit
€21
Sanne Scholten
€11
Rolf Pepers
Go, go, go!!
€25
Daniel Jansma
Kapitein, hoog zitten!
€25
Anton En Jopy Ribberink
€26
Anneke En Henk Van Der Ploeg
€20
Sigrid
Zet hem op!
€16
Erwin Schieven
€26
Anonymous
€16
Ellen Stuiver
Heel veel succes Noah, you can do it!
€16
Ellen Stuiver
Succes Micha! Heel knap dat je dit doet!
€51
Den
Zet m op gap! En de rest ook, veel succes!
€51
L.j. Van Der Linden
Heel veel succes gewenst met jullie team! Mooi initiatief.
€31
Anonymous
Lieve familie , succes met jullie aktie!! De morgenstond......🤭
€16
Marjan De Groot
Mooi dat jullie dit doen!
€51
Maria Lunter
Lieve allemaal, Fight at Night Walk, prachtig initiatief. In gedachten wandel ik met jullie mee naast mijn persoonlijke bijdragen voor allen die er mee te maken hebben en in de toekomst.
€21
Piet En Dinie
Mooi initiatief!👍💐
€26
Yasmin
Wat een mooie actie en ontzettend goed en lief dat jullie dit doen! Heel veel plezier en succes gewenst met het wandelen en ik hoop dat jullie een prachtig bedrag ophalen.
€61
Familie Pieters
Wat zijn jullie kanjers! Jullie gaan in de mega vroege ochtend slaapwandelend maar vooral actief geld ophalen voor dit gave doel. Dat dit zooitje (vinden wij een lief gezellig stoer zooitje) maar veel mag ophalen en zingend over de finish komen allemaal. Dikke knuffel
€11
Anonymous
€11
Anonymous
€11
Betsy Van Der Van Der Meide
€10
Anje Timmers
Succes met de actie!!
€11
Anje Timmers
Succes met jullie actie!!
€21
Anonymous
€21
Eefje & Philip
Succes Christa!
€20
Lourens Meeuwsen
Toppers!
€30
Anonymous
€16
Anonymous
€51
Klaas En Corrie Siegers
€5
Nick Blanken
€21
Anonymous
€51
Anonymous
Wij gaan er met ons geweldige team iets moois van maken, ook ter bemoediging van zovelen die Met kanker te maken hebben. Voor ons heel dichtbij, uiteraard ook een van de redenen
€6






Mooi initiatief zeg! Succes!