Danielle Schimmel

Swim to Fight Cancer | Maurik

Ik kom in actie voor Fight cancer

Om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. 

In mijn familie én vriendenkring hebben meerdere mensen ermee te maken gehad. Sommigen hebben de strijd gewonnen, recent mijn opa en oma, anderen dragen de gevolgen nog elke dag met zich mee, en sommigen zijn er niet meer.

Met elke meter die ik zwem, wil ik bijdragen aan meer onderzoek, betere behandelingen en hoop voor iedereen die nu of in de toekomst met deze ziekte te maken krijgt.

Ik zwem voor mijn familie, voor mijn vrienden en voor alle mensen die vechten tegen kanker. Samen kunnen we het verschil maken.

Sponsor mij en help daarmee Fight cancer met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Fight cancer en ik zijn jou heel erg dankbaar. 

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

Thank you to my Sponsors

21,19

Melinda Van Der Lee

Je kan dit! Trots op jou!

15,00

M&m Bouman

You go girl!!!

15,00

Nienke Bouman

Zet hem op Daantje! 💪🏼

21,19

Madelon De Vos

Veel succes Daan!

16,19

Sabine Van Uden

Zet m op 🍀!

10,00

Jannie Van De Graaf

Succes

11,19

Anja Van De Graaf

Super succes

12,50

Fam Van Dongen

Succes Daan, mooi dat je dit doet!

21,19

Suze Van Leuwen

21,19

Aartje Van Schimmel Meeteren

20,00

Dave Voorzee

Veel succes!

21,19

Rini En Cora Van Ommeren

Wat een mooi initiatief van je, heel veel succes.

21,19

Berta

Top van je meisje

TOON MEER