Kom in actie voor Fight cancer

Alleen al in Nederland krijgen gemiddeld veertien mensen per uur te horen dat ze kanker hebben. Dat zijn er heel veel en dus is kankeronderzoek nodig. Met ons gedachtegoed ‘Love life. Fight cancer’ willen we mensen vanuit de liefde voor het leven bewegen om in actie te komen en met ons geld op te halen om die onderzoeken mogelijk te maken.

€669.662 opgehaald

€669.662 opgehaald

Acties van 2025

  • just donated €50
  • Herman Jan en Linda Wijgers just donated €10.89
  • Frans Wientjes just donated €30.89
  • Johan de de Vos just donated €20.89
  • Mario just donated €10.89
  • Alicia Fredriksz just donated €30
  • Mike Ressing just donated €50.89
  • Monique Lansink just donated €10.89
  • Peter de Farmer just donated €20.89
  • Peter de Farmer just donated €20.89
  • Anonymous just donated €75.89
  • Anonymous just donated €10.89
  • Fay Wathan just donated €20.89
  • Jens Wijgers just donated €0
  • Judith van Leeuwen just donated €5.89
  • Hellen Hoogeveen just donated €10.89
  • Britt Besselink just donated €0
  • Anonymous just donated €20
  • Ellie K just donated €50.89
  • Robin just donated €10.89

Bedenk een actie

Je kan op verschillende manieren in actie komen. Ren bijvoorbeeld een marathon, vraag donaties in plaats van cadeaus voor je verjaardag of organiseer een evenement.

Creëer een actiepagina

Maak een actiepagina aan waarop je meer informatie geeft over jouw actie. Tip: voeg jouw motivatie toe!

Maak het verschil!

Vraag jouw vrienden, collega's en familie om jouw actie te steunen door een donatie te doen. Zo maken we samen het verschil.

Liever aansluiten bij een bestaand event van Stichting Fight cancer?

Dat kan! Wij organiseren meerdere fondsenwervende evenementen door het hele land. Of je nou fan bent van zwemmen, rennen, spinnen of wandele, je kunt altijd terecht bij één van onze evenementen om in actie te komen. Bekijk onze evenementenagenda en schrijf je in!

Kom zelf in actie voor Fight cancer

Jouw impact maakt het verschil

Een op de twee Nederlanders krijgt de diagnose kanker. Dat zijn er veel te veel en daarom is meer onderzoek van levensbelang. Onder ons motto ‘Love life. Fight cancer’ roepen we jou op om ook in actie te komen. Want alleen samen kunnen we toewerken naar een wereld waarin kanker geen dodelijke ziekte meer is.