Tenishiya en Sanjay Leijen

Musical to Fight Cancer: Dance Edition 2026 Join Us

Musical to Fight Cancer: Dance Edition 2026

Hallo allemaal!

Wij zijn Tenishiya (15) en Sanjay (13) Leijen. We zijn heel dankbaar dat we onderdeel mogen zijn van de dansacademie van het NJMT. De Dansacademie en de Dance Company’s van het NJMT maken elk theater seizoen een speciale benefiet voorstelling voor Fight Cancer. 

Tijdens onze benefiet dansen wij in het bijzonder voor RW en RdW en onze 'oom' Chris. Maar ook voor alle anderen die nu of in de toekomst met deze vreselijke ziekte te maken krijgen. 

Om zoveel mogelijk geld in te zamelen hebben wij (en ons broertje Nayan) 2 acties opgezet:

We verkopen truien en t-shirts (zie onze foto) als blijvende herinnering én donatie aan de dansbenefiet van dit jaar.  Wij je ook een trui of T-shirt kopen? Dat kan via deze link: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=VhnKce1p3ESNHAnmJ4ZgqPf5G78Co_dMvUsWLHW1oWNURTQxRkhaQU04VEc0MFhRQlhSMkVLMFJBUi4u

Ons broertje Nayan heeft zijn super mooie, lange haren gedoneerd, zodat kinderen die pruiken nodig hebben een pruik kunnen krijgen. Daarvoor wil hij zich graag laten sponsoren. Als je bij ons doneert om de actie van Nayan te ondersteunen, laat dan in het berichtje graag achter: Haren Nayan. Zo weet hij hoeveel geld hij heeft verzameld met zijn stoere actie. 

Natuurlijk mag er ook gewoon gedoneerd worden zonder deel te nemen aan één van de acties. We zijn dankbaar voor iedere euro die we kunnen verzamelen voor de onderzoeken tegen kanker. 


Allemaal heel erg bedankt voor jullie steun!


liefs,


Tenishiya en Sanjay

Event Information

Sunday 19th April

Sunday 19th April

Meer en Vaart 300, 1068 LE Amsterdam

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

My Updates

Truien en T-shirts

Thursday 26th Mar
YES! De truien en T-shirts zijn binnen. Dit jaar in de mooie kleur groen, omdat dat natuurlijk heel mooi past bij onze voorstelling van Tarzan.
Ze zitten heerlijk en zijn een mooie, blijvende herinnering aan de MFC van 2026. We hopen dat we een zee van groen/wit kunnen zien straks! Ieder verkocht item draagt bij aan de inzameling voor Fight Cancer.

Wil je ook een trui bestellen? Dat kan via onderstaande link:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=VhnKce1p3ESNHAnmJ4ZgqPf5G78Co_dMvUsWLHW1oWNURTQxRkhaQU04VEc0MFhRQlhSMkVLMFJBUi4u
Bedankt voor jullie bijdrage!

31

Suzanne Jorne Elin En Jolien

Haren Nadjan Ha lieve Tenish, Sanjay en natuurlijk Nadjan, Wat een geweldige actie! Wat lief en stoer van jou! Liefs Suus jor Elin en Jolien

21

René Tukker

Wat zijn jullie goed bezig! Haren Nayan

20

Bette Sommeling-prakke

Heel veel succes!!

51

Ineke Van Selm

Goed bezig strijders!!!

21

Tessa De La Haye

❤️

31

Thea En Cees Huurman

We wensen jullie heel veel succes met geld binnenhalen voor zo’n goed doel en hopen, dat heel veel mensen hierdoor geholpen kunnen worden. Veel succes met jullie dancevoorstelling.

11

Team Loïs

Haren Nayan

26

Gery

Goede actie!!!

51

Barbera Den Ouden

Wat goed dat jullie dit doen. Succes!

6

Nelleke Stolk

Haren Nayan

16

Julie

Haren Nayan

51

A J Leijen

Ik ven trots op jullie

26

Ans Leijen

Haren Nayan! We zijn trots en dankbaar voor kleinkinderen en hun vrienden die zich zo inzetten voor dit doel. Toi Toi Toi met de voorstelling en het behalen van jullie doel!

20

Nadika

'Haren' Nayan

101

Oma Janny En Oom Andreas

Haren Nayan! Lieve Nayan, we zijn enorm trots op jou. Je was zo blij met jouw mooie haren. Nu genieten er anderen van. Dankjewel

101

Tenishiya Leijen

TOON MEER