Kom in actie voor Stichting Fight cancer

Alleen al in Nederland krijgen gemiddeld veertien mensen per uur te horen dat ze kanker hebben. Dat zijn er heel veel en dus is kankeronderzoek nodig. Met ons gedachtegoed ‘Love life. Fight cancer’ willen we mensen vanuit de liefde voor het leven bewegen om in actie te komen en met ons geld op te halen om die onderzoeken mogelijk te maken.

Acties van 2025

opgehaald

€85.347

  • 💞 just donated €51.19
  • Mirian Velings just donated €26.19
  • Mayka hoogeboo just donated €11.19
  • Maja Woertman just donated €6.19
  • Marieke Ebens just donated €11.19
  • Pascalle just donated €101.19
  • Roland de Jonge just donated €50
  • Roland de Jonge just donated €20
  • Ab Hannema just donated €51.19
  • Willeke Van den Boom just donated €13.69
  • Jasmijn Hendrikx just donated €10
  • Caitie just donated €6.19
  • Ilse en Berrie Rijks just donated €26.19
  • Annelore van den Boom just donated €8.69
  • Tom just donated €6.19
  • Monica Klarenbeek just donated €31.19
  • Maikel van Lierop just donated €51.19
  • Ahmet en Mariska just donated €16.19
  • Edel Creevey just donated €30
  • Akemi Rosaria just donated €7

Bedenk een actie

Je kan op verschillende manieren in actie komen. Ren bijvoorbeeld een marathon, vraag donaties in plaats van cadeaus voor je verjaardag of organiseer een evenement.

Creëer een actiepagina

Maak een actiepagina aan waarop je meer informatie geeft over jouw actie. Tip: voeg jouw motivatie toe!

Maak het verschil!

Vraag jouw vrienden, collega's en familie om jouw actie te steunen door een donatie te doen. Zo maken we samen het verschil.

Liever aansluiten bij een bestaand event van Stichting Fight cancer?

Dat kan! Wij organiseren meerdere fondsenwervende evenementen door het hele land. Of je nou fan bent van zwemmen, rennen, spinnen of wandele, je kunt altijd terecht bij één van onze evenementen om in actie te komen. Bekijk onze evenementenagenda en schrijf je in!

Kom zelf in actie voor Fight cancer

Jouw impact maakt het verschil

Een op de twee Nederlanders krijgt de diagnose kanker. Dat zijn er veel te veel en daarom is meer onderzoek van levensbelang. Onder ons motto ‘Love life. Fight cancer’ roepen we jou op om ook in actie te komen. Want alleen samen kunnen we toewerken naar een wereld waarin kanker geen dodelijke ziekte meer is.