Recent Articles

Een dag uit het leven van... Wanda de Ka...

Thursday, 25th Apr 19

Fietsen voor Fight naar Dosko

Monday, 22nd Apr 19

Inschrijving Swim to Fight Cancer geopen...

Friday, 19th Apr 19

Nijmegen maakt in 2019 opnieuw een vuist...

Saturday, 13th Apr 19

Een frisse duik voor Swim to Fight Cance...

Wednesday, 10th Apr 19

Voorbereidingen Meijerstad Fight Cancer ...

Tuesday, 9th Apr 19

Plons: burgemeesten haalt nat pak voor h...

Wednesday, 3rd Apr 19

Swim to Fight Cancer nu ook in singels B...

Wednesday, 3rd Apr 19

Een dag uit het leven van Peter Glas

Monday, 24th Sep 18

Fight cancer haalt ruim 15.000 euro op t...

Tuesday, 19th Jun 18

Rollercoaster Run in Walibi Holland!

Tuesday, 1st May 18

Walk to Fight Cancer

Thursday, 13th Jul 17

Lekker eten en doneren voor kankeronderz...

Tuesday, 13th Jun 17

Het Swim to Fight Cancer seizoen is geop...

Wednesday, 3rd May 17

Walibi Holland omarmt Fight cancer als g...

Tuesday, 18th Apr 17

24 uur fietsen op circuit Zandvoort voor...

Thursday, 14th Jul 16

Nielson tweede artiest op de Fighters Ni...

Tuesday, 17th May 16

Immunotherapie

Thursday, 7th Apr 16

Samenwerking Fight cancer en ADO Den Haa...

Tuesday, 26th Jan 16

Een dag uit het leven van... Wanda de Ka...

Thursday, 19th Nov 15

Creative Press Challenge

Thursday, 19th Nov 15

Een dag uit het leven van... Maarten van...

Thursday, 27th Aug 15

Een dag uit het leven van... Koen Reijnd...

Wednesday, 3rd Jun 15

Fight from the Bench

Monday, 15th Dec 14

Love liff. Fight cancer.

Sunday, 14th Dec 14

Duik het nieuwe jaar in voor Fight cance...

Thursday, 27th Nov 14

Love LIFF. Fight cancer: speciale premi...

Thursday, 2nd Oct 14

College Tour met Dennis van der Geest

Tuesday, 30th Sep 14

Scoren voor Fight

Friday, 19th Sep 14

Students Join the Fight

Sunday, 14th Sep 14

SV Den Hoorn

Wednesday, 16th Apr 14